NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

“ୟୁଥ ଫର ଆକ୍ସନ”ର ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ହେଲେ ପରମେଶ୍ୱର ସାହୁ !

Spread the love
ADVERTISEMENT

“ୟୁଥ ଫର ଆକ୍ସନ”ର ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ହେଲେ ପରମେଶ୍ୱର ସାହୁ !

ନୟାଗଡ : 8/07/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ଓଡିଶା ପ୍ରଦେଶର “YOUTH FOR ACTION” ର ରାଜ୍ୟ ଟିମ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଟିମ ଘୋଷଣା ହୋଇ ଯାଇଛି l ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ର ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଭାବରେ ଦାଇତ୍ୱ ପାଇଛନ୍ତି ୟୁବ ଛାତ୍ର ନେତା ପରମେଶ୍ୱର ସାହୁ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାଂସଦ ଅପରାଜିତା ଷଡ଼ଙ୍ଗୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଓଡିଶାର ବଛା ବଛା ୟୁବ ପ୍ରତିଭାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂଗଠନର ଦାୟିତ୍ୱ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି | ସେହିପରି ଭାବରେ ନୟାଗଡ଼ର ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଭାବରେ ପରମେଶ୍ୱର ସାହୁଙ୍କ ଉପରେ ଆସ୍ଥା ଓ ବିଶ୍ଵାସ କରି ଜିଲ୍ଲା ଗୁରୁଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଛନ୍ତି l

ପରମେଶ୍ୱର ପୂର୍ବରୁ ନୟାଗଡ ଜିଲ୍ଲା ABVP ର ଜିଲ୍ଲା ସହ ସଂଯୋଜକ ଥିବାବେଳେ, ନୟାଗଡ଼ର ଜଣେ ଟାଣୁଆ ଛାତ୍ର ନେତା ଭାବେ ପରିଚିତ ଏବଂ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ କେଉଁଭଳି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସଂଗଠନ ମଜବୁତ ହେବ ସେଥି ନେଇ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ l ଓଡିଶା ରେ 6 ଲକ୍ଷ୍ୟ 42 ହଜାର ମେମ୍ବରସିପି କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥିବାବେଳେ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ 10 ହଜାର ମେମ୍ୱର ସିପି କରିବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ପରମେଶ୍ୱର ସାହୁ l

ବିଭିନ୍ନ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ର ଉନ୍ନତି ତଥା ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ନୟାଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରେ ସଂଗଠନକୁ ମଜବୁତ କରିବାର ଗୁରୁ ମନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ସାଂସଦ ଦେଇଥଲେ |

ରାଜ୍ୟ ସଂଯୋଜକ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ ଏବଂ ସହ ସଂଯୋଜକ ସୁଜିତ ସିଙ୍ଗ ଓ ଇଷ୍ଟନ ଜୋନ ସଭାପତି ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନାୟକ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା ସହ ପରମେଶ୍ୱର ସାହୁ ଙ୍କୁ ମିଳିଥିବା ଦାୟିତ୍ୱ ର ମର୍ଯ୍ୟାଦା ରକ୍ଷାକରି ସଂଗଠନ କୁ ସାରା ଜିଲ୍ଲା ରେ ଲୋକ ଙ୍କ ନିକଟତର କରିବା ସହ ଲୋକ କିଭଳି ଗ୍ରହଣୀୟ କରି ପାରିବେ ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆଶ୍ରିବାଦ ଭିକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ପରମେଶ୍ୱର |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: