30 ଅକ୍ଟୋବର 2021ଶୁକ୍ରଗ୍ରହ କରିବେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଏହି 5ଟି ରାଶିମାନଙ୍କର ଧନତେରାସ ପୂର୍ବରୁ ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

30 ଅକ୍ଟୋବର 2021ଶୁକ୍ରଗ୍ରହ କରିବେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଏହି 5ଟି ରାଶିମାନଙ୍କର ଧନତେରାସ ପୂର୍ବରୁ ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ |

Venus will change on October 30, 2021: The fortunes of these 5 zodiac signs will shine before Dhanteras.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

30 ଅକ୍ଟୋବର 2021ଶୁକ୍ରଗ୍ରହ କରିବେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଏହି 5ଟି ରାଶିମାନଙ୍କର ଧନତେରାସ ପୂର୍ବରୁ ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ |

ଦୀପାବଳିର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ୍ ଶନିବାର, 30 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରେ, ଶୁକ୍ରଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଧନୁ ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ରକୁ ଅତ୍ୟାଧୁନିକତା, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସୁଖର ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯେତେବେଳେ ଏହି ଗ୍ରହ ରାଶିଫଳରେ ଏକ ଶୁଭ ସ୍ଥିତିରେ ଥାଏ, ଏହା ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁ ଭୋଗ ଏବଂ ଆରାମରେ ରାଶିମାନଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶିର ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଯଦିଓ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ 12 ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା 5 ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଏଥି ସହିତ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ADVERTISEMENT

ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିଗଗୁଡ଼ିକ ଆହୁରି ଅଧିକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯେହେତୁ ଏହା ଧନୁ ରାଶିର ଅଗ୍ନି ଉପାଦାନରେ ରହିବ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ 30 ଅକ୍ଟୋବର 2021 ରେ 03:56 ମିନିଟରେ ଘଟିବ | ଏହା ପରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ 8 ଡିସେମ୍ବର 2021 ରେ ରାତି 12.56 ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ |

12 ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଶୁକ୍ର ପ୍ରଭାବ :

ମେଷ: ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ମେଷରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରର ପ୍ରଭୁ | ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ନବମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ନୂତନ କାରବାର ହୋଇପାରିବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ସାମଗ୍ରୀକ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ତୁମର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ବଜେଟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ତୁମକୁ ଏ ଦିଗରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ: ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ବୃଷ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ, ଏହା ମଧ୍ୟ ବୃଷର ଷଷ୍ଠ ଘରର ମାଲିକ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଗମନାଗମନରେ ଏହା ତୁମର ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ହେବ | ଏହି ଗମନାଗମନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହେବେ | ତୁମ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମକୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ତୁମର ସିନିୟର ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ତୁମର ଉଦ୍ୟମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣକୁ ଦୂର କରିପାରିବ | ଆପଣ ପୌତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ: ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ବୁଧ ଗ୍ରହର ବନ୍ଧୁ ଗ୍ରହ ଏବଂ ମିଥୁନର ପଞ୍ଚମ ଘର ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରନ୍ତି, ଏହି ଗ୍ରହ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଗମନାଗମନ କରିବ | ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ତେଣୁ, ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଅ ତେବେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ କିମ୍ବା ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ |

କର୍କଟ: ଶୁକ୍ର ତୁମର ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଚତୁର୍ଥ ଘର ଋଣ, ରୋଗ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଗମନାଗମନ କରିବ | ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ପରିବାରର ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖକୁ ନଷ୍ଟ କରିବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଆର୍ଥିକ ଚାପ କିମ୍ବା ଅସୁରକ୍ଷିତତା ଅନୁଭବ କରିପାରେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ ପାଇଁ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ : ଶୁକ୍ର ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘର ଏବଂ ତୁମର କ୍ୟାରିୟରର ଦଶମ ଘର ନିୟମ କରେ | ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଶୁକ୍ର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଶିଳ୍ପରେ ଅଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ଆସିବ, ଆପଣ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉତ୍ପାଦ ଏବଂ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ବେତନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରନ୍ତି | ଏହା ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ |

କନ୍ୟା: କୁମାରୀ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁକ୍ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ନବମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ଘରୋଇ ସୁଖ, ସମ୍ପତ୍ତିର ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଖୁସି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିପାରିବେ, ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଘରୁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଅବଧି ରହିବ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା : ଶୁକ୍ର ତୁଳାର ପ୍ରଭୁ ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଅଷ୍ଟମ ଘରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ | ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ତୁମର ତୃତୀୟ ଘରେ ରହିବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ପ୍ରେମ ଏବଂ କରୁଣାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାରକୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ବେତନ ପ୍ରାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରି ବଦଳାଇ ପାରନ୍ତି ଯାହାକି ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରେ |

ବିଛା: ଶୁକ୍ର ତୁମର ଦ୍ୱାଦଶ ଘର ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରକୁ ଶାସନ କରେ | ବିଛାଲୋକଙ୍କ ଜମା ହୋଇଥିବା ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଶୁକ୍ର ଗମନାଗମନ କରିବ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବହୁତ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଘର ପାଇଁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଦ୍ରବ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱର ମଧୁର ହେବ, ଯାହା ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ସୂକ୍ଷ୍ମ କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଅବଧି ରହିବ, ଆପଣଙ୍କର ଧାରଣା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ ଏବଂ ସମାନ କାରଣରୁ ଆପଣ ଭଲ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଶୁକ୍ର ଧନୁର ଷଷ୍ଠ ଘର ଏବଂ ଏକାଦଶ ଘରକୁ ଶାସନ କରେ ଏବଂ ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ଶୁକ୍ର ତୁମର ପ୍ରଥମ ଘରକୁ ଗମନ କରିବ | ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ, ତେଣୁ ତୁମେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ମାଲିକମାନେ ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ କଠୋର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଏବଂ ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ, ଯେହେତୁ ତୁମର କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଭଲ ବାତାବରଣ ରହିବ ଏବଂ ତୁମର ସହକର୍ମୀମାନେ ତୁମର ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ତୁମ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ |

ମକର : ଶୁକ୍ର, ତୁମର ପଞ୍ଚମ ଏବଂ ଦଶମ ଘରର ପ୍ରଭୁ, ଏହି ସମୟରେ ମକର ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଲଘୁଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଦୈlନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟାୟାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

କୁମ୍ଭ: ଶୁକ୍ର କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଗ୍ରହ ଏବଂ ଏହା କୁମ୍ଭର ଚତୁର୍ଥ ଏବଂ ନବମ ଘରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ | ଏହି ସମୟରେ ଶୁକ୍ର କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଏକାଦଶ ଘରେ ରହିବେ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ | ତୁମ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ |

ମୀନ : ଶୁକ୍ର ହେଉଛି ମୀନର ତୃତୀୟ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରର ପ୍ରଭୁ | ଏହି ସମୟରେ ଶୁକ୍ର ମୀନରାଶିଙ୍କ ଦଶମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ତୁମର ବଡ଼ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଏବଂ ତୁମର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଜମି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ, ତେବେ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: