ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଦୁଇଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ର ଏବଂ 10 ରୁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଦୁଇଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ର ଏବଂ 10 ରୁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ |

Two students from two schools in Bhubaneswar and more than 10 teachers have identified positive corona
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଦୁଇଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ର ଏବଂ 10 ରୁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର: 09/12/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ଗୁରୁବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଦୁଇଟି ବିଦ୍ୟାଳୟର ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ର ଏବଂ 10 ରୁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। କୋଭିଡ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟର 372 ଜଣ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନମୁନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଜଣ SARS-CoV-2 ଭୁତାଣୁ ସକରାତ୍ମକ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା ରହିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି।

ADVERTISEMENT

ଭାଇରସ ରୋଗର ଆଉ ଯେପରି ବିସ୍ତାର ନହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ସ୍କୁଲ କ୍ୟାମ୍ପସ, ସମସ୍ତ ଶ୍ରେଣୀଗୃହକୁ ସଠିକ୍ ପରିମଳ କରାଯାଇଛି। ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା, ସାନିଟାଇଜର ବ୍ୟବହାର କରିବା ପରି କଠୋର ପ୍ରୋଟୋକଲଗୁଡିକ ଅନୁଷ୍ଠାନରେ ଠିକ୍ ଭାବରେ ପାଳନ କରାଯାଉଛି | ଧାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ କ୍ଲାସ୍ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୁପଖ୍ଷ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ସେହିପରି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ -1 ର 10 ରୁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷକ ଏହି ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ବିଦ୍ୟାଳୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଆରଟିଓ- PCR ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ନମୁନା ନିଆଯାଇଥିଲା, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ କୋଭିଡର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଇବା ପରେ ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟରେ, ଅନେକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ଓଡିଶାରେ କୋଭିଡ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା | ଢେଙ୍କାନାଳର ଏକ ଜୁନିଅର ଆବାସିକ କଲେଜ ଏବଂ ସୁନ୍ଦରଗଡର ଏକ ସରକାରୀ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଏହି ଜୀବାଣୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: