ସାଧାରଣ PG ପ୍ରବେଶ ପରୀକ୍ଷା -2021 ପାଇଁ ସମୟ ସାରଣୀ; ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ଏଠାରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ସାଧାରଣ PG ପ୍ରବେଶ ପରୀକ୍ଷା -2021 ପାଇଁ ସମୟ ସାରଣୀ; ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ଏଠାରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ସାଧାରଣ PG ପ୍ରବେଶ ପରୀକ୍ଷା -2021 ପାଇଁ ସମୟ ସାରଣୀ; ସବିଶେଷ ବିବରଣୀ ଏଠାରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର: 09/08/2021: ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ସାଧାରଣ ପିଜି ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା -2021 ପାଇଁ ଅଗଷ୍ଟ 23 ରୁ ସମୟ ନିର୍ଘଣ୍ଟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । www.samsodisha.gov.in

ADVERTISEMENT
ସାଇଟରେ ୱେବ୍ କମନ୍ ଆବେଦନ ଫର୍ମ (CAF) ରେ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି ଅଗଷ୍ଟ 14 ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅଗଷ୍ଟ 20 ରେ ଅପରାହ୍ନ 2 ଟାରୁ ଇ-ସ୍ପେସରୁ ଲବି ଟିକେଟ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ। ଏହି ପାସ୍ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 3 ରେ ବନ୍ଦ ହେବ ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର 12 ରେ ଅପରାହ୍ନ 2 ଟା ସୁଦ୍ଧା ବୈଧତା ରାଣ୍ଡାଉନ୍ ବଣ୍ଟନ କରାଯିବ। ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅକ୍ଟୋବର 12 ରୁ ନେଇପାରିବେ।

ପ୍ରଥମ ରାଉଣ୍ଡ ପସନ୍ଦ ପାଇଁ ଆସନଗୁଡିକର ଅସ୍ଥାୟୀ ନାମକରଣ ଅକ୍ଟୋବର 22 ରେ ସନ୍ଧ୍ୟା 6 ଟାରେ ବଣ୍ଟନ କରାଯିବ। ଅଣ୍ଡରଷ୍ଟଡିମାନେ ଅକ୍ଟୋବର 22 ରୁ ଅକ୍ଟୋବର 25 ଅପରାହ୍ନ 5 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ SAMS [ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟସ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍] ଗେଟୱେ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନଲାଇନରେ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ଚାର୍ଜ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବେ | ରବିବାରକୁ ବାରଣ କରି ଅକ୍ଟୋବର 22 ରୁ ଅପରାହ୍ନ 5 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ପାଇଁ ବଣ୍ଟିତ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକରେ ରିପୋର୍ଟ କରିପାରିବେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଉଣ୍ଡ ପସନ୍ଦ ପାଇଁ ଆସନଗୁଡିକର ଅସ୍ଥାୟୀ ଅଂଶ ନଭେମ୍ବର 4 ରେ 11 ଟା ସମୟରେ ବଣ୍ଟନ କରାଯିବ | ସେଗୁଡିକ ନଭେମ୍ବର 4 (ଅପରାହ୍ନ 2 ଟା) ରୁ ନଭେମ୍ବର 7 (ଅପରାହ୍ନ 5) ମଧ୍ୟରେ SAMS [ଛାତ୍ର ଆକାଉଣ୍ଟ] ପ୍ରବେଶ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଶ୍ଚିତକରଣ ଚାର୍ଜ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ।

ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନଭେମ୍ବର 5 ରୁ ନଭେମ୍ବର 9 ରେ ଅପରାହ୍ନ 5 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ହେବା ପାଇଁ ଆବଣ୍ଟିତ ଫାଉଣ୍ଡେସନରେ ରିପୋର୍ଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ | ନଭେମ୍ବର 12 ରେ ଅପରାହ୍ନ 2 ଟାରେ SAMS ସାଇଟରେ ଖାଲି ସିଟ୍ ର ଅସ୍ଥାୟୀ ରାଣ୍ଡାଉନ୍ ବଣ୍ଟନ କରାଯିବ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: