ବିଶ୍ୱ ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି ମୋଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ନୁହେଁ ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ବିଶ୍ୱ ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି ମୋଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ନୁହେଁ !

The world is praising India, not because of a man named Modi !
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ବିଶ୍ୱ ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି ମୋଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ନୁହେଁ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : 07/11/2021(ବ୍ୟୁରୋ ): ବିଜେପି ଗୋଟିଏ ପରିବାରରେ ଘୁରି ବୁଲୁନାହିଁ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ନେତାମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି | ସାଧାରଣ ଲୋକ ହେଉଛି ଦଳର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସାଧାରଣ ଲୋକର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହେତୁ ଆଜି ଭାରତ ଭାରତର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି, ମୋଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ନୁହେଁ। ‘।

ADVERTISEMENT

ରବିବାର ଦିନ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏନଡିଏମସି ସମ୍ମିଳନୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ବୈଠକରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଜନ ସଙ୍ଘ ନେତା ଦୀନ ଦୟାଲ ଉପାଧ୍ୟାୟ ଏବଂ ଶ୍ୟାମ ପ୍ରସାଦ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ରବିବାର ଦିନ ବିଜେପିର ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବୈଠକକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଦଳର ସିଦ୍ଧାନ୍ତଗୁଡିକୁ ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିଥିଲେ । ବିଜେପି ଏକ ପରିବାରକୁ ଘେରି ନାହିଁ ଏବଂ ସେବା (ସେବା), ସାଙ୍କଲପ (ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ୍) ଏବଂ ସମରପାନ (ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା) ହେଉଛି ଦଳର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାତୀୟ ତଥା ଆଞ୍ଚଳିକ ରାଜନୀତିରେ ପରିବାର ଚଳାଇଥିବା ପାର୍ଟିରେ ସ୍ବାଇପ କରନ୍ତୁ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହେତୁ ବିଜେପି ଏହା ହାସଲ କରିଛି।

ଆଜି ବିଶ୍ୱ ଭାରତକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ମୋଦୀ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଲୋକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଥିବା ବିଶ୍ୱାସ ହେତୁ ହୋଇଛି।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ଏକ ପରିବାର ଭିତ୍ତିକ ଦଳ ନୁହେଁ | ଏହା ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ନୁହେଁ ବରଂ ଜନ କଲ୍ୟାଣ ସଂସ୍କୃତି ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହେଉଛି। କୋଭିଡ -19 ଆକ୍ରମଣ ସମୟରେ ପାର୍ଟି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ସେବା ବିଷୟରେ ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ମୋଦୀ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କୁ ଦଳ ଏବଂ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱାସର ସେତୁ ହେବାକୁ କହିଥିଲେ। ମୋଦି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆଗକୁ ବଢୁଥିବାରୁ ଦଳ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିବ । ମୋଦୀ ପାର୍ଟିରେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଜୀବନ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିବା ପାଇଁ ନମୋ ଆପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କମଳ ପୁଷ୍ପଙ୍କ ଏକ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: