ବିନା ସଭାପତି ନିର୍ବାଚନରେ ଗଠିତ ହେଲା ପରିଚାଳନା କମିଟି ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ବିନା ସଭାପତି ନିର୍ବାଚନରେ ଗଠିତ ହେଲା ପରିଚାଳନା କମିଟି !

The managing committee was formed without a presidential election!
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ବିନା ସଭାପତି ନିର୍ବାଚନରେ ଗଠିତ ହେଲା ପରିଚାଳନା କମିଟି !

ଦଶପଲ୍ଲା :26/10/202 ( ରିପୋର୍ଟ -ପ୍ରକାଶ କୁମାର ନାୟକ ) : ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ରାଜ୍ୟରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଖୋଲା ଯାଇ ଶିକ୍ଷାଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି l ଏହି କ୍ରମରେ ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକର ବିଭିନ୍ନ ବିଦ୍ୟାଳୟ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଛି |

ADVERTISEMENT

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବନ୍ଦ ଥିବା ଆଶ୍ରମ ବିଦ୍ୟାଳୟ କୁଜାମେଣ୍ଢି ସରକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ମାନି ଶିକ୍ଷାଦାନ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି | ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ବେହେରା ସମସ୍ତ ଅଭିଭାବକମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣେଇବା ସହିତ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଉର୍ନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଭିଭାଷଣ ଦେଇଛନ୍ତି |ଏହା ସହିତ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କର ଉତ୍ତମ ଶିକ୍ଷା ପଦ୍ଧତି ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କିପରି ସମାଜରେ ଭଲ ସଂସ୍କାର ଆଣିପାରିବେ ସେ ବିଷୟରେ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖି ସଭା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅନୁଷ୍ଠିତ କରିଥିଲେ |

ଉକ୍ତ ସଭାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ କୁଜାମେଣ୍ଢି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ସରପଞ୍ଚ କମଳ ଲୋଚନ ମଲିକ ଉପସ୍ଥିତ ରହି 19 ଜଣ ସଭ୍ୟ ଏବଂ ସଭ୍ୟାଙ୍କୁ ନେଇ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା | ପରିଚାଳନା କମିଟି ର ସଭାପତି ଏବଂ ଉପ ସଭାପତି ଙ୍କୁ ପରବର୍ତୀ ଦିବସରେ ଚୟନ କରାଯିବା ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ ଭାବେ ଚୟନ ହୋଇଥିବା ସଭ୍ୟ ସଭ୍ୟାଙ୍କୁ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା l ସଭାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଭାବକ ଏବଂ ବିଦ୍ୟାଳୟ ର ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ମାନେ ସଭା କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ l

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: