NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ସାମ୍ବାଦିକ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କଲା କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ |

The Kendrapara Journalists' Union has filed a petition in connection with the attack on the journalist.
Spread the love
ADVERTISEMENT

ସାମ୍ବାଦିକ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାରେ ଦାବିପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କଲା କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ |

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : 08/04/2022(ରିପୋର୍ଟ : ପ୍ରକାଶ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ): ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଚତୃର୍ଥ ସ୍ତମ୍ଭ କୁହାଯାଉଥିବା ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଦିନକୁ ଦିନ ନିର୍ଯାତନା ଓ ଆକ୍ରୋଶ ବଢ଼ି ବଢ଼ି ଚାଲିଛି | ଆଗରୁ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାରୀ ଅପରାଧୀ ମାନେ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବାର ନଜିର ରହିଥିବା ବେଳେ , ଏବେ ଖୋଦ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡୁଛି ଗଣତନ୍ତ୍ରର ଜାଗ୍ରତ ପ୍ରହରୀ ସାଜିଥିବା ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ | କେଉଁଠି ମିଛ ମକଦ୍ଦମା ରେ ଫସାଇ ଦିଆଯାଉଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ଅମାନୁଷିକ ଭାବେ ପ୍ରହାର କରାଯାଉଛି |

ହେଲେ ଏସବୁ ଘଟଣାକୁ ବଳି ଯାଇଛି ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଔଦ୍ଧତାମି | ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର ଓ ମାଡ଼ ମାରିବା ପରେ , ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଆତଙ୍କୀବାଦୀ ଭଳି ଗୋଡ଼ରେ ବେଢି ପକାଇବା ଘଟଣା ଏବେ ସାରା ରାଜ୍ୟର ପ୍ରତ୍ୟେକଟି କାର୍ଯ୍ୟରତ ସାମ୍ବାଦିକ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ମନରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ପଂହଁଚାଇଛି | ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନେ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଏହି ଘଟଣା ରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କ ବିରୋଧ ରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ଜରିଆରେ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଧେଶ୍ୟରେ ଦାବିପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି |

ଆଜି କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଉତ୍କଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଙ୍ଘ ପକ୍ଷରୁ ମାନ୍ୟବର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉଦ୍ଧେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦାବିପତ୍ର ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଜରିଆରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: