The content zone returned to Puri after 3 Omicron positives.

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

3 ଟି ଓମିକ୍ରନ୍ ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପୁରୀକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲା କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ |

The content zone returned to Puri after 3 Omicron positives.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

3 ଟି ଓମିକ୍ରନ୍ ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପୁରୀକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କଲା କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ |

ପୁରୀ: 04/01/2022(ବ୍ୟୁରୋ): ହୋଟେଲରୁ ତିନୋଟି ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲା ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ୱାର୍ଡ ନଂ 11 ର ଏକ ହୋଟେଲ ପରିସରକୁ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରିଛି। ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ପୁରୀର ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟିର ୱାର୍ଡ ନଂ 11 ଅନ୍ତର୍ଗତ ହୋଟେଲ ସୋନା ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲକୁ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ଭାବରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଭୁତାଣୁ ବିସ୍ତାରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇପାରିବ।

ADVERTISEMENT

ପ୍ରଶାସନ ହୋଟେଲରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅତିଥି ଏବଂ ହୋଟେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସ୍ୱାବ୍ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରି ଜିନୋମ୍ କ୍ରମ ପାଇଁ ଲ୍ୟାବକୁ ପଠାଇଛି | ସେମାନଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହୋଟେଲରେ ରହିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ଜୋନରେ ସମସ୍ତ ଗତିବିଧି ନିଷେଧ ଏବଂ ଜୋନ୍ ରେ ରହୁଥିବା ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ | ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସପିଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପରବର୍ତ୍ତୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତଥାପି, ପୁରୀ ପୌରପାଳିକା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଔଷଧ ସମେତ ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ଯୋଗାଇ ଦେବେ | ଏହି ସମୟରେ, କୋଭିଡ୍ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ପ୍ରଶାସନ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରୀ ତଥା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ କୋଭିଡ ଉପଯୁକ୍ତ ଆଚରଣ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ 400 ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ସହିତ ଓଡିଶାରେ କୋଭିଡ -19 ମାମଲାରେ ତୀବ୍ର ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଛି।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: