South superstar Mahesh Babu's elder brother passes

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସମୟରେ ବଡ ଭାଇଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ !

South superstar Mahesh Babu's elder brother passes away
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ସମୟରେ ବଡ ଭାଇଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ !

ରମେଶ ବାବୁ ଗାରୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବରକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରମେଶ ଭର୍ମା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ରମେଶ ଭର୍ମା ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ଏଠାରେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, ରମେଶ ବାବୁ ଗାରୁ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି।

ADVERTISEMENT

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ତଥା ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ରମେଶ ବାବୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ। ସୁପରଷ୍ଟାର କୃଷ୍ଣଙ୍କ ଜ୍ୟେଷ୍ଠ ପୁତ୍ର ଥିଲେ ରମେଶ ବାବୁ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ପିନ୍ କଲ୍ୟାଣଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ରମେଶ ବାବୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ମହେଶ ବାବୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଥିବା ସମୟରେ ରମେଶ ବାବୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ, ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ, ମହେଶ ବାବୁ ନିଜେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ରମେଶ ବାବୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବରକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରମେଶ ବର୍ମା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ରମେଶ ବର୍ମା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, “ଏଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ, ରମେଶ ବାବୁ ଗାରୁ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି। କୃଷ୍ଣ ଗାରୁ, ମହେଶ ବାବୁ ଗାରୁ ଏବଂ ସମଗ୍ର ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା। ଓମ୍ ଶାନ୍ତି।”

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବି.ଏ ରାଜୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଆମର ପ୍ରିୟ ରମେଶ ବାବୁ ଗାରୁଙ୍କ ଦେହାନ୍ତକୁ ଆମେ ବହୁତ ଦୁଃଖର ସହ ଘୋଷଣା କରୁଛୁ। ସେ ସର୍ବଦା ଆମ ହୃଦୟରେ ବଞ୍ଚିବେ | ଆମେ ଆମର ସମସ୍ତ ଶୁଭେଚ୍ଛୁମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛୁ ଯେ କରୋନା ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶବଦାହ ସ୍ଥାନରେ ଏକତ୍ର ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ରମେଶ ବାବୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା | ସେ 1974 ରେ ‘ଅଲୁରୀ ସେଥାରାମରାଜୁ’ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ରମେଶ ବାବୁ ନା ଇଲେ ନା ସ୍ୱର୍ଗାମ, ଆନ୍ନା ଚେଲୁ, ଚିନ୍ନି କୃଷ୍ଣଦୁଙ୍କ ପରି ଅନେକ ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାନଭାଇ ରମେଶ ବାବୁଙ୍କ ସହ ରମେଶ ବାବୁ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: