ରାସ୍ତାକୁ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଗାଲ ସହିତ ତୁଳନା କରି ଅଡୁଆରେ ଶିବସେନା ନେତା ଗୁଲାବ୍ ରାଓ ପାଟିଲ ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ରାସ୍ତାକୁ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଗାଲ ସହିତ ତୁଳନା କରି ଅଡୁଆରେ ଶିବସେନା ନେତା ଗୁଲାବ୍ ରାଓ ପାଟିଲ !

Shiv Sena leader Gulab Rao Patil compared the road to Hema Malini's cheek!
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ରାସ୍ତାକୁ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଗାଲ ସହିତ ତୁଳନା କରି ଅଡୁଆରେ ଶିବସେନା ନେତା ଗୁଲାବ୍ ରାଓ ପାଟିଲ !

ମୁମ୍ୱାଇ: 19/12/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ଶିବସେନା ନେତା ଗୁଲାବ୍ ରାଓ ପାଟିଲ ଜାଲଗାଓଁ ଜିଲ୍ଲାର ନିଜ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ଥିବା ରାସ୍ତାକୁ ଅଭିନେତା ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ଗାଲ ସହିତ ତୁଳନା କରି ବିବାଦ ଉପୁଜିଛନ୍ତି।
ଜିଲ୍ଲାର ବୁଦ୍ଧ ନାଗର ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଏକ ବୈଠକକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାବେଳେ ପାଟିଲଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

ADVERTISEMENT

ଭାଷଣ ସମୟରେ ପାଟିଲ ତାଙ୍କ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାସ୍ତାଗୁଡ଼ିକର ଗୁଣବତ୍ତା କେତେ ଭଲ। “ଯେଉଁମାନେ 30 ବର୍ଷ ଧରି ବିଧାୟକ ଥିଲେ ସେମାନେ ମୋ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀକୁ ଆସି ରାସ୍ତା ଦେଖିବା ଉଚିତ୍। ଯଦି ସେସବୁ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଗାଲ ପରି ନୁହଁନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ ଇସ୍ତଫା ଦେବି” ବୋଲି ଜଳ ଯୋଗାଣ ଓ ପରିମଳ ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୂର୍ବତନ ବିଜେପି ନେତା ଏକନାଥ ଖାଡସେଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି। ଯିଏକି ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଜାଲଗାଓଁର ଜଣେ ବିଧାୟକ ଥିଲେ |

ତେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ରୁପାଲି ଚକ୍କର ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ନିକଟରେ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଚାକନକର ଏକ ଭିଡିଓ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି, “କମିଶନ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯଦି ମନ୍ତ୍ରୀ କ୍ଷମା ମାଗିବେ ନାହିଁ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।”

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: