30, 000 ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

30, 000 ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ |

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ |

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ସବୁଠାରୁ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ, ଉତ୍ପାଦନ-କେନ୍ଦ୍ରିକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ | ଏହି ତୃତୀୟ ପିଢ଼ିର ମଡେଲ୍ ଏକ IPX8 ରେଟିଂ ଏବଂ S ପେନ୍ ସମର୍ଥନ ପରି ଉନ୍ନତି ଯୋଗୁଁ ଅଧିକ ପରିଶୋଧିତ ଅନୁଭବ କରେ | କାଗଜରେ ଏହାର ସଠିକ୍ ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ର ସମସ୍ତ ତିଆରି ଅଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ଦୈନନ୍ଦିନ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଏକ ବିକଳ୍ପ ହୋଇପାରେ ନା ଏହା ଏକ ନୂତନତ୍ୱ ଆଇଟମ୍? ଗଭୀର ପକେଟ ଥିବା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ (ଉଭୟ ସାଙ୍କେତିକ ଏବଂ ଆକ୍ଷରିକ ଭାବରେ), ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଆସିଛି – ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S21 ଅଲଟ୍ରା କିମ୍ବା ଆଇଫୋନ୍ 12 ପ୍ରୋ ମ୍ୟାକ୍ସ ପରି କିଛି ଉପରେ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 କିଣିବାର ଅର୍ଥ ଅଛି କି?

ADVERTISEMENT

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ |

ଏହି ସମୀକ୍ଷା ପ୍ରକାଶିତ ହେବା ବେଳକୁ, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ ସହିତ ଏକ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି, ଯେତେବେଳେ ଏହିପରି ଡିଭାଇସ୍ ପାଇଁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଧିକ ସମୟ ନୁହେଁ, ବୁଝିବା ପାଇଁ ଏହା ଯଥେଷ୍ଟ | ପ୍ରକୃତରେ କିଏ ଏହି ଫୋନ୍ କିଣିବା ଉଚିତ୍ | ଚାଲନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା କାରଣ… |

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫ୍ଲିପ୍ 3 ଏକ ଲମ୍ବା ଫୋନ୍ କିନ୍ତୁ ଫୋଲଡ୍ ହେବାବେଳେ ଏହା ସଂକୀର୍ଣ୍ଣ, ଏହାକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ସହଜ କରିଥାଏ |

ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ |

ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 3 ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରକାରଗୁଡିକ |

ପ୍ରଥମେ, ଶୀଘ୍ର ମୂଲ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ | ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଜେ ଫୋଲ୍ଡ 30, 000 ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। 12GB RAM ଏବଂ 256GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ସହିତ ଭାରତରେ 1,49,999 | ସମାନ ପରିମାଣର RAM ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରକାର ଅଛି କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ (512 ଜିବି) ର ମୂଲ୍ୟ ଦୁଇଗୁଣ | 1,57,999 ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଏହା ତିନୋଟି ରଙ୍ଗରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି, ତଥାପି ଏହି ସମୀକ୍ଷା ସମୟରେ ସାମସଙ୍ଗର କେବଳ ଭାରତୀୟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଫାଣ୍ଟମ୍ ବ୍ଲାକ୍ ବିକଳ୍ପ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହା ଏକ ମହଙ୍ଗା ଫୋନ୍ ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ଦୁଇଟି ଉପାୟ ନାହିଁ | ଯଦିଓ, ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ପ୍ରି-ବୁକିଂ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଉଠାଇଥିବେ, ତେବେ ଆପଣ କିଛି ରିହାତି ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ ସୁବିଧା ଯେପରି ପାଇଥିବେ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: