ଓମିକ୍ରନ୍ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଓମିକ୍ରନ୍ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ !

Review meeting of Odisha Chief Minister Naveen Patnaik to combat Omicron!
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଓମିକ୍ରନ୍ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକ !

ଭୁବନେଶ୍ୱର: 28/12/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ରାଜ୍ୟରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ର ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ୍ର ଆଠଟି ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ ହେବା ପରେ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟରେ COVID ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ବିଜୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା (BSKY) ଉପରେ ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରିଛନ୍ତି।

ADVERTISEMENT

ଓମିକ୍ରନ୍ ମାମଲାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବା ପରେ ଯେକୌଣସି ଘଟଣାର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଯୁଦ୍ଧକାଳୀନ ଭିତ୍ତିରେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଶେଷ କରିବାକୁ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସମୀକ୍ଷା ବୈଠକରେ ଟୀକାକରଣର ଗତି ଏବଂ କଭରେଜକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରି ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରରେ ଟୀକାକରଣ ଡ୍ରାଇଭ୍ କରିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

କୋଭିଡର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ସମୟରେ ଅନୁସରଣ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରୋଟୋକଲଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନଃ ସକ୍ରିୟ କରିବାକୁ ଏବଂ କୋଭିଡ ସୁବିଧା ଏବଂ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ସେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଯେହେତୁ ଏହା ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ, ଅନେକ ପିଲା, ଯେଉଁମାନେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ସେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବାକୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଷେଧକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ COVID-19 ର ପୂର୍ବ ଦୁଇଟି ତରଙ୍ଗ ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ରାମ ନକରିବାକୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ। ସେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏବଂ ପୋଲିସ୍ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। BSKY ର ସଫଳ ରୂପାୟନ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: