NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

586 ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ ପଦ ପାଇଁ OSSSC ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ : ଜାଣନ୍ତୁl କିପରି କରିବେ ଆବେଦନ |

Spread the love
ADVERTISEMENT

586 ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ ପଦ ପାଇଁ OSSSC ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ : ଜାଣନ୍ତୁl କିପରି କରିବେ ଆବେଦ |

ରାଜସ୍ୱ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ପଦ ପାଇଁ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଓଡିଶା ସବ୍-ଅର୍ଡିନେଟ୍ କର୍ମଚାରୀ ଚୟନ ଆୟୋଗ (OSSSC) ତାରିଖ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। 586 ରାଜସ୍ୱ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପଦବୀ ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତି ପରୀକ୍ଷା ଅଗଷ୍ଟ 29 (ରବିବାର) ରେ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲାର ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରେ କରାଯିବ। ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ଜାରି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟାର ଦୁଇଟି ସିଟିଂରେ କରାଯିବ। ପ୍ରଥମ ସିଟିଙ୍ଗ ସକାଳ 10 ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ରାତି 12 ଟାରେ ଶେଷ ହେବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଟିଙ୍ଗ ଅପରାହ୍ନ 3 ଟାରୁ 5 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହାଜର ହେବାକୁ ଆଡମିଶନ ଚିଠି ପରୀକ୍ଷା ତାରିଖର 15 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆୟୋଗର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ www.osssc.gov.in ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ବୋଲି ଆୟୋଗ କହିଛନ୍ତି। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ୟୁଜର୍ ଆଇଡି ଏବଂ ପାସୱାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ଆଡମିଶନ ଚିଠି ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ | “ଆଡମିଶନ ଚିଠିର କୌଣସି ହାର୍ଡ କପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଡାକ ମାଧ୍ୟମରେ ପଠାଯିବ ନାହିଁ। ପରୀକ୍ଷା କେନ୍ଦ୍ରରୁ ଏବଂ ଯାତାୟାତ ପାଇଁ ପାସ୍ ଭାବରେ ଆଡମିଶନ ଚିଠି ଦେଖାଯିବ ଏବଂ କୌଣସି ବିଶେଷ ପାସ୍ ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ ବୋଲି OSSSC ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି।

ରାଜସ୍ୱ ଏବଂ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରେ ଜିଲ୍ଲା କ୍ୟାଡର ପୋଷ୍ଟ ଅଧୀନରେ ନିଯୁକ୍ତି ଡ୍ରାଇଭ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମୋଟ 586 ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ। ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ଭିତ୍ତିରେ 16,880 ଟଙ୍କା ମାସିକ ଦରମା ଉପରେ ରହିବ | ଏହି ପଦବୀରେ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ନିଯୁକ୍ତିର ସର୍ତ୍ତ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଓଡ଼ିଶା ଗ୍ରୁପ୍-ବି ପୋଷ୍ଟସ୍ (ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ନିଯୁକ୍ତି) ନିୟମ, 2013 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଂଶୋଧିତ ହେବ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: