Release postponded of "RRR" due to increase in Coronavirus cases

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

କରୋନାଭାଇରସ୍ ମାମଲାରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ନୂତନ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ “RRR” ରିଲିଜ୍ ପୁଣି ବନ୍ଦ !

Release postponed of "RRR" due to increase in Coronavirus cases and new omicron.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

କରୋନାଭାଇରସ୍ ମାମଲାରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ନୂତନ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ “RRR” ରିଲିଜ୍ ପୁଣି ବନ୍ଦ !

ମୁମ୍ୱାଇ: 02/01/2022(ବ୍ୟୁରୋ): ଦେଶରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ ମାମଲାରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ନୂତନ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟକୁ ନେଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ୍.ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ପିରିୟଡ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମ “ରାଇଜ୍ ରୋର୍ ବିଦ୍ରୋହ” (“RRR”) କୁ ପୁଣି ଥରେ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି।

ADVERTISEMENT

ଦକ୍ଷିଣ ତାରକା ରାମ ଚରଣ ଏବଂ ଏନ୍ ଟି ରାମାରାଓ ଜୁନିୟର ଙ୍କ ଶୀର୍ଷକ ତେଲୁଗୁ ଭାଷା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜାନୁଆରୀ 7 ରେ ସିନେମା ହଲରେ ପହଞ୍ଚିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଥିଲା | ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି “RRR” ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି। “ସମସ୍ତ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଦଳର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆମେ ଆମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛୁ। ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ପାଇଁ ଆମର ଆନ୍ତରିକ ଧନ୍ୟବାଦ ” |

ବିବୃତ୍ତିରେ ନିର୍ମାତାମାନେ କହିଛନ୍ତି , “ଦେଶର ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ନକରିବାକୁ ସେମାନେ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି। ଆମର ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଆମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ। ଯେହେତୁ ଅନେକ ଭାରତୀୟ ରାଜ୍ୟ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ବନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଧରି ରଖିବା ପାଇଁ କହିବା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ |”

ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୌରବ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଆମେ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛୁ ଏବଂ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମେ କରିବୁ ବୋଲି ଏଥିରେ ଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭରେ, ଦିଲ୍ଲୀ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା ପ୍ରାଧିକରଣ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରଭାବ ସହିତ ସିନେମା ହଲ ଏବଂ ଜିମ୍ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଗ୍ରେଡ୍ ରେସପନ୍ସ ଆକ୍ସନ୍ ପ୍ଲାନ୍ (GRAP) ଅଧୀନରେ ହଳଦିଆ ଆଲର୍ଟ ଶୁଣାଯାଉଥିବାରୁ ଦୋକାନ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପରିବହନ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇଥିଲା |

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଗତ ସପ୍ତାହରେ ନୂତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଜାରି କରି ସିନେମା ହଲକୁ 50 ପ୍ରତିଶତ କ୍ଷମତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସାରା ଦେଶରେ COVID-19 ମାମଲାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ବିଳମ୍ବ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି “RRR” |ଏହାପୂର୍ବରୁ, ସହିଦ କପୁରଙ୍କ “ଜର୍ସି” ଡିସେମ୍ବର 31 ର ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖରୁ ବାଦ୍ ପଡିଥିଲା | କରୋନାଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ହେତୁ “RRR” ର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଏକାଧିକ ଥର ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି |

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଦୁଇଜଣ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ କାଳ୍ପନିକ କାହାଣୀ – ଆଲୁରି ସୀତାରାମ ରାଜୁ (ଚରଣ) ଏବଂ କୁମ୍ରମ ଭୀମ (NTR Jr) | ଏହି ସିନେମାରେ ବଲିଉଡ ତାରକା ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ।

ଭାରତ 22,775 ନୂତନ COVID-19 ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ କରିଛି ଏବଂ 161 ଟି ସତେଜ ଓମିକ୍ରନ୍ ସଂକ୍ରମଣ କରିଛି ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଶନିବାର କହିଛି।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: