Rail appointments for Group C posts by 2022

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଗ୍ରୁପ୍ ସି ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି 2022 ଦ୍ୱାଦଶ ପାସ୍ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ |

Railway appointments for Group C posts by 2022
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଗ୍ରୁପ୍ ସି ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି 2022 ଦ୍ୱାଦଶ ପାସ୍ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ଆବେଦନ |

ରେଳ ନିଯୁକ୍ତି 2022: ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ 18 ରୁ 25 ବର୍ଷ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଜାନୁଆରୀ 1, 2022 ରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ଗଣନା କରାଯିବ | ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବୟସ କୋହଳ କରାଯିବ ନାହିଁ |ସମୁଦାୟ 21 ଟି ପୋଷ୍ଟ ଅଛି | 25 ବର୍ଷ ହେଉଛି ସର୍ବାଧିକ ବୟସ ସୀମା |

ADVERTISEMENT

କ୍ରୀଡା କୋଟା ଅଧୀନରେ ଗ୍ରୁପ୍ ସି ପଦବୀ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ରେଳବାଇ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଛି | ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଖାଲିଥିବା ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି 21। ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି ଫେବୃଆରୀ 2, 2022 | ଆଗ୍ରହୀ ତଥା ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ rrcser.co.in ରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ |

ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ 18 ରୁ 25 ବର୍ଷ ଅଟେ | ଜାନୁଆରୀ 1, 2022 ରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ଗଣନା କରାଯିବ | ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ବୟସ ଆରାମ କୋହଳ କରାଯିବ ନାହିଁ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ ମନୋନୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସପ୍ତମ ସିପିସି ଅନୁଯାୟୀ ଦରମା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ, ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର କିମ୍ବା ଦ୍ୱାଦଶ ପାସ୍ (ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଭିନ୍ନ) ହେବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକ କ୍ରୀଡ଼ା ଯୋଗ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ଥିବା ଉଚିତ୍ | ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ପାଇଁ, ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ |

ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଓବିସି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ 500 ଟଙ୍କା ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆବେଦନ ଫି ଭାବରେ 250 ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ପଦବୀଗୁଡିକରେ ଆବେଦନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ପ୍ରାର୍ଥୀ ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପଢ଼ିବା ଏବଂ ତା’ପରେ ଆବେଦନ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: