ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେବେ ପ୍ରଦିପ ମାଝୀ : ପ୍ରେସମିଟରେ ଘୋଷଣା | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେବେ ପ୍ରଦିପ ମାଝୀ : ପ୍ରେସମିଟରେ ଘୋଷଣା |

Pradeep Majhi to join BJD: Announcement in Press meet.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ବିଜେଡିରେ ଯୋଗଦେବେ ପ୍ରଦିପ ମାଝୀ : ପ୍ରେସମିଟରେ ଘୋଷଣା |


ଭୁବନେଶ୍ୱର: 24/10/2021(ବ୍ୟୁରୋ): କଂଗ୍ରେସ ଦଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଥିବା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପ୍ରଦିପ ମାଜି ଆଜି ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି) ରେ ଯୋଗଦେବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ନବରଙ୍ଗପୁରର ଏକ ପ୍ରେସମିଟରେ ଏହି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ | ଏହି ଅବସରରେ ସେ ଓଡିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

ADVERTISEMENT

ନବରଙ୍ଗପୁରର ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ମାଝୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟକୁ ଏକ ସ୍ଥିର ସରକାର ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ବିକାଶ ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ବିଜୁ ଜନତା ଦଳରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି ।

ମାଜି ଅକ୍ଟୋବର 22 ରେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିଥିଲେ । ସେ ନିଜ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ଦଳର ସଭାପତି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଇସ୍ତଫା ଦେବାର କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସରେ ଥିବାବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ତାହା କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହର ଅଭାବ ରହିଛି । ଦଳ ପ୍ରାୟ ନିଜର ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ହରାଇଛି ଯାହା ପୁନର୍ଜୀବିତ ହେବାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିପାରେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

☺️

“ଅତ୍ୟଧିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହ ମୁଁ ଭାରତୀୟ ଜାତୀୟ କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟତାରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି । ମୁଁ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହରେ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲି | ସେହି ଅନୁଯାୟୀ, ଦଳ ମୋତେ ଏକ ଶୀର୍ଷ ପଦବୀ ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲା | ଦଳର ସଂଗଠନ ତୁମର ଗତିଶୀଳ ନେତୃତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳିତ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ବିଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ପିଭଟ୍ ପୋଷ୍ଟ ଦଖଲ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ହ୍ରାସ ପାଇଛି ବୋଲି ସେ ଚିଠିରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତଥାପି ତୁମର ଆଦର୍ଶ ଅନୁଯାୟୀ ମୋର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରିବି ଏବଂ ଅତ୍ୟଧିକ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେବା କରିବି।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: