ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବାବେଳେ ଓଟିଭିର ମୁଖ୍ୟ ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବାବେଳେ ଓଟିଭିର ମୁଖ୍ୟ ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ |

OTV's chief correspondent Arindam Das's untimely death in the boat accident, information from the SCCB emergency officer about Arindam's death.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଖବର ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିବାବେଳେ ଓଟିଭିର ମୁଖ୍ୟ ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର : 24/09/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ଓଡ଼ିଶା ଟେଲିଭିଜନ ଲିମିଟେଡ (ଓଟିଭି) ର ମୁଖ୍ୟ ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କଟକସ୍ଥିତ ମୁଣ୍ଡୁଳି ବ୍ୟାରେଜରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିବାବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଦାଶଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ସିହ୍ନା ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

ADVERTISEMENT

ଦାସ କଟକସ୍ଥିତ ମୁଣ୍ଡୁଳି ବ୍ୟାରେଜରେ ମହାନଦୀରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏକ ଅପରେସନକୁ କଭର କରୁଥିଲେ। ସେ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ସିହ୍ନାଙ୍କ ସହ ଏକ ODRAF ଦଳ ସହିତ ଏକ ଡଙ୍ଗାରେ ଚଢିଗଲେ | ପ୍ରବଳ ନଦୀ ପ୍ରବାହ ଦ୍ୱାରା ଡଙ୍ଗାଟି ବିପଜ୍ଜନକ ଭାବରେ ମୋଡ଼ି ହୋଇ ବୁଡ଼ିଗଲା | ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଦାଶ ଏବଂ ସିହ୍ନା ପ୍ରବଳ ସ୍ରୋତ ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ।

ତୁରନ୍ତ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କୂଳକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଉଭୟ ଓଟିଭି ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କୁ କଟକସ୍ଥିତ ଏସସିବି ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଦାସଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଗୁରୁତର ତଥା ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ସିହ୍ନା ଜୀବନ ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଏସସିବି ହସ୍ପିଟାଲର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ମହାନଦୀ ପାର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ବ୍ୟାରେଜ ନିକଟରେ ଫସି ରହିଥିଲା। ନଦୀରେ ପ୍ରବଳ ସ୍ରୋତ ଯୋଗୁଁ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଚଳପ୍ରଚଳ ହୋଇପାରିନଥିଲେ। ପରେ ODRAF ଟିମ୍ ହାତୀକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ଦଳ ସହିତ ଏକ ଅପରେସନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ​​|

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: