ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଅଷ୍ଟମ ଓ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ ପାଠପଢା | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଅଷ୍ଟମ ଓ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ ପାଠପଢା |

Offline lessons for eighth and eleventh graders will begin next week.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଅଷ୍ଟମ ଓ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ ପାଠପଢା |

ଭୁବନେଶ୍ୱର: 15/10/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରୁ ଓଡ଼ିଶାର ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଏବଂ ଏକାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଅପରେଟିଂ ପ୍ରୋସିସର୍ (SOP) ପ୍ରକାଶ କରିଛିନ୍ତି ।

ADVERTISEMENT

ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ଅକ୍ଟୋବର 21 ରୁ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଅକ୍ଟୋବର 25 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶାରୀରିକ କ୍ଲାସ୍ ସକାଳ 9 ଟାରୁ 12:30 ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଏବଂ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଲାସ୍ ସମୟ ସକାଳ 10 ରୁ 1.30 ମଧ୍ୟରେ ହେବ |

ତଥାପି, ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ରନ୍ଧା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ | “ଉଭୟ ଅନଲାଇନ୍ ଏବଂ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ଜାରି ରହିବ ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପିତାମାତା / ଅଭିଭାବକଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଅଫଲାଇନ୍ କ୍ଲାସରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ରନ୍ଧା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଏବଂ ସେହି ଶୁଖିଲା ରାସନ ବଦଳରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି।

ଦଶମ, ଏକାଦଶ ଏବଂ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ଶିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ପୂଜା ଛୁଟି ପରେ ଅକ୍ଟୋବର 21 ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁଲାଇ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଏହି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସକାଳ 10 ଟାରୁ ରାତି 1.30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ଲାସ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି |

ପୂଜା ଛୁଟି ପରେ ପ୍ରଥମ ରୁ ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିପାରେ ବୋଲି ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାସ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: