Nostradamus's 7 predictions for 2022

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

2022 ବର୍ଷ ପାଇଁ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଏହି 7 ଟି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ !

Nostradamus's 7 predictions for 2022!
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

2022 ବର୍ଷ ପାଇଁ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଏହି 7 ଟି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ !

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ହିଟଲରଙ୍କ ଶାସନ, ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ, 9/11 ର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ, ଫରାସୀ ବିପ୍ଳବ ଏବଂ ଆଣବିକ ଅସ୍ତ୍ରର ବିକାଶ ଭଳି ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। 2020 ରେ କରୋନା ମହାମାରୀ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ମଧ୍ୟ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲେ |

ADVERTISEMENT

ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ 70% ରୁ ଅଧିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ହିଟଲରଙ୍କ ଶାସନଠାରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତ୍ୟ ଅଟେ |
2022 ପାଇଁ ବିଶ୍ୱର ମହାନ ଭବିଷ୍ୟ‌ଦ୍‌ବକ୍ତା ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଅନେକ ବଡ଼ ଘଟଣାର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି | ଫ୍ରାନ୍ସର ଜ୍ୟୋତିଷ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ 6,338 ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଜଗତ କେବେ ଏବଂ କିପରି ଶେଷ ହେବ | ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ହିଟଲରଙ୍କ ଶାସନ, ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ, 9/11 ର ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ, ଫରାସୀ ବିପ୍ଳବ ଏବଂ ଆଣବିକ ଅସ୍ତ୍ରର ବିକାଶ ଭଳି ଘଟଣା ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କର 70 ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସତ୍ୟ ହୋଇଛି | ଜୁଲାଇ 2, 1566 ରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଜୀବନ୍ତ ଅଛି |

2022 ମସିହାରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ କ’ଣ କୁହାଯାଇଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

2022 ମସିହାରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ମୃତ୍ୟୁକୁ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରେ | ସେଣ୍ଟୁରିଆର ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଜଣେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ଏବଂ ଦେଶରେ ଏକ ନୂତନ ଚେହେରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶକୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତି | ଏହି ବ୍ୟାଖ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ବେଳେବେଳେ ସଠିକ୍ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଭୁଲ୍ ହୋଇଥାଏ |

ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପ
ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ସେଣ୍ଟୁରିଆ ତୃତୀୟ କ୍ୱାଟ୍ରେନ୍ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାପାନରେ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି | ପୂର୍ବାନୁମାନ ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ଦିନର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଭୂକମ୍ପ ହୁଏ, ତେବେ ଏହା ଭୟଙ୍କର କ୍ଷତି ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟାଇବ | 7 ଅକ୍ଟୋବରରେ, ବିସ୍ତୃତ କାଣ୍ଟୋ ଅଞ୍ଚଳରେ 5.9 ମ୍ୟାଗ୍ନିଚ୍ୟୁଡର ଏକ ଭୂକମ୍ପ ଅନୁଭୂତ ହୋଇଥିଲା | ଯଦିଓ ଏହା କମ୍ କ୍ଷତି କରିଛି | କିନ୍ତୁ ମାର୍ଚ୍ଚ 11, 2011 ରେ ଜାପାନର ରାଜଧାନୀରେ ଟୋକୋକୁ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଧ୍ୱଂସ କରି ଦେଇଥିବା ଭୂକମ୍ପ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଆଫ୍ଟଶୋକରେ ଏହା ସବୁଠାରୁ ତୀବ୍ର ଥିଲା।

ୟୁରୋପରେ ଯୁଦ୍ଧ |
କେତେକ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପାଇଁ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଏକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ପ୍ୟାରିସ୍ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ଜଡିତ | ଭବିଷ୍ୟବାଣୀର ବ୍ୟାଖ୍ୟା ଅନୁଯାୟୀ, ୟୁରୋପରେ ଯୁଦ୍ଧ ପରି ପରିବେଶ ହେବ | ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫ୍ରାନ୍ସର ରାଜଧାନୀ କୋଭିଡ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ନେଇ ଦଙ୍ଗାର ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିସାରିଛି। 2015 ମସିହାରେ ମଧ୍ୟ ଆଇଏସ୍ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣରେ 130 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ବିଶ୍ୱଯୁଦ୍ଧ ପରେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଏହା ସବୁଠାରୁ ବଡ ଆକ୍ରମଣ ଥିଲା।

ପ୍ରବାସୀ ସଙ୍କଟ |
ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ରକ୍ତ ଓ ଭୋକର ଏକ ବଡ଼ ବିପଦ ହେବ | ସମୁଦ୍ରକୂଳ, କ୍ଷୁଧା ଏବଂ କାରାଗାର ବିଷୟରେ ଏହା ସାତଥର ଲେଖାଯାଇଛି। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱରେ ଯୁଦ୍ଧ ଏବଂ ସଶସ୍ତ୍ର ସଂଘର୍ଷ ମାନବ କ୍ଷୁଧାକୁ ବଢ଼ାଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ପ୍ରବାସୀ ସଙ୍କଟକୁ ଆହୁରି ଗଭୀର କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ସାତଗୁଣ ଅଧିକ ପ୍ରବାସୀ ୟୁରୋପ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚିବେ | ବ୍ରିଟେନ ଏବଂ ୟୁରୋପରେ ପ୍ରବାସୀ ସଙ୍କଟ ଏକ ପ୍ରମୁଖ ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇସାରିଛି |

ୟୁରୋପୀୟ ସଂଘର ପତନ |
କେତେକ ଭାବନ୍ତି ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ମଧ୍ୟ ୟୁରୋପୀୟ ୟୁନିଅନର ପତନର ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବ୍ରିଟେନ 2016 ରେ ବ୍ରେକ୍ସିଟ୍ ଭୋଟ୍ ଦେବା ପରେ ସଙ୍କଟରେ ପଡିଛି। ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ରେକ୍ସିଟ୍ ଆରମ୍ଭ ମାତ୍ର ଥିଲା | 2022 ରେ ସମଗ୍ର ୟୁରୋପୀୟ ୟୁନିଅନ୍ ଧ୍ୱଂସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଧୂମ ଧକ୍କା
2021 ମସିହାରେ, ଏକ ବିଶେଷ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ପୃଥିବୀକୁ ଏକ ପ୍ରକାର ଧୂମ ଧକ୍କା ଦେବ | ଏହା ଉପରେ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ପୃଥିବୀରେ ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ପଡୁଛି।’ ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ବର୍ଷ ପୃଥିବୀ 2021GW4 ଧକ୍କା ମାରିବା ଠାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଛି |

ରୋବଟ୍ |
2022 ପାଇଁ କୃତ୍ରିମ ବୁଦ୍ଧିମତାର ବିକାଶ ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସ୍ ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିଲା | କୃତ୍ରିମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସ (AI) ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପ୍ରତିବର୍ଷ ଉନ୍ନତ ସ୍ତରକୁ ଯାଉଛି | ନୋଷ୍ଟ୍ରାଡାମସର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ବିଶ୍ଵାସ କରୁଥିବା କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷରେ ମାନବ ଜାତି ରୋବଟ୍ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକୃତ ହେବ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: