NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ୍ ଡିଜିଟାଲ ମିଡ଼ିଆ ଜର୍ନାଲିଷ୍ଟ ଆସୋସିଏସନର ଦ୍ବିତୀୟ ବୈଠକ : ମାଳଅଞ୍ଚଳ ବିକାଶ ପାଇଁ ଖବର ପରିବେଷଣ ହେବ ମୂଳ ଲକ୍ଷ୍ୟ !

Spread the love
ADVERTISEMENT

ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ୍ ଡିଜିଟାଲ ମିଡ଼ିଆ ଜର୍ନାଲିଷ୍ଟ ଆସୋସିଏସନର ଦ୍ବିତୀୟ ବୈଠକ : ମାଳଅଞ୍ଚଳ ବିକାଶ ପାଇଁ ଖବର ପରିବେଷଣ ହେବ ମୂଳ ଲକ୍ଷ୍ୟ !

ଦଶପଲ୍ଲା : 21/07/2021(ନିୟୁଜ ହେଡ଼ ): ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ୍ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆ ଜର୍ନାଲିଷ୍ଟ ଆସୋସିଏସନର ଦ୍ବିତୀୟ ବୈଠକ ନିଜସ୍ବ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବୈଠକ ଆରମ୍ଭରେ, ଆସୋସିଏସନର ସଭାପତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ଶୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବ କ୍ରମେ କରୋନାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ମିନିଟ୍ ନିରବ ପ୍ରାର୍ଥନା କରାଯାଇଥିଲା |

ସଭାପତି ଶ୍ରୀ ସାହୁ ଦଶପଲ୍ଲା ଅଂଚଳରେ ଚାଲିଥିବା ଦୁର୍ନୀତି, ଅନୀତି ଓ ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଆସୋସିଏସନ ଗଠନ ବେଳେ ଜିଲ୍ଲା କର୍ମକର୍ତ୍ତା କଂ ସହମତି କ୍ରମେ ସଭାପତି ଶୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ , ସଂପାଦକ ରତ୍ନାକର ହୋତା , କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମହାନ୍ତି ଓ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଂଯୋଜକ ଶରତଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ପଦବୀ ଅଳଂକୃତ କରିଥିବାବେଳେ , ଆଜି ସମସ୍ତ ସଭ୍ୟଙ୍କ ସହମତି କ୍ରମେ କମିଟିର ସଂପ୍ରସାରଣ କରାଯାଇଛି ।

ଏହି ସଂପ୍ରସାରିତ କମିଟିରେ ସ୍ଥାନ ଅଳଂକୃତ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନେ ହେଲେ , ଉପ-ସଭାପତି , ସଂଜିବ୍ କୁମାର ସାହୁ ଓ ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ସାହୁ, ସାଂଗଠନିକ ସଂପାଦକ- ପ୍ରୀୟବ୍ରତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଶ୍ରୀଧର ସାହୁ, ନଗର ସଂଯୋଜକ – ଜନ୍ମେଜଂୟ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଓ ରଂଜନ ଦାସ, ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ସଂଯୋଜକ – ବ୍ରଜବିହାରୀ ରୂପ , ସୁବାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ବାରିକ୍ ଓ ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବାବେଳ

ଉପଦେଷ୍ଟା ଭାବରେ – ବିରଂଚି ନାରାୟଣ ରଥ ( ବରିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷବିତ୍ ) ଶରତ୍ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ( ସମାଜ ସେବୀ ) ଓ ଲିଗାଲ୍ ଆଡ଼ଭାଇଜର୍ – ମାନସ୍ କୁମାର ମହାଖୁଡ଼ଙ୍କୁ ସର୍ବସମ୍ମତି କ୍ରମେ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା । ଦଶପଲ୍ଲା ର ମାଳ ଅଞ୍ଚଳ ଗୁଡିକରେ ଥିବା ଗରିବ , ଆଦିବାସୀ , ହରିଜନ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ କେମିତି ପ୍ରଶାସନର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସୁଖ ସୁବିଧା ବାଟମାରଣା ନହୋଇ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବ , ଏହା ହିଁ ମୂଳ ଲକ୍ଷ୍ୟ ବୋଲି ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ୍ ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆ ଆସୋସିଏସନ ର ସଭାପତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ, ସଂପାଦକ ରତ୍ନାକର ହୋତା ଓ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ, ପ୍ରମଦ କୁମାର ମହାନ୍ତି ମତ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: