ୟୁଥ୍ ୟୁନାଇଟେଡ କ୍ଲବ୍ ପାଳନକଲା ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ଏବଂ ଆୟୋଜନ କଲା ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ୟୁଥ୍ ୟୁନାଇଟେଡ କ୍ଲବ୍ ପାଳନକଲା ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ଏବଂ ଆୟୋଜନ କଲା ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ୟୁଥ୍ ୟୁନାଇଟେଡ କ୍ଲବ୍ ପାଳନକଲା ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ଏବଂ ଆୟୋଜନ କଲା ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର

ଦଶପଲ୍ଲା: 15/08/2021: ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଟାକରା ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତ ର ୟୁଥ୍ ୟୁନାଇଟେଡ ଯୁବକ ସଂଘ ଅନୁଷ୍ଠିତ କଲା ସ୍ଵାଧୀନତା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ରକ୍ତ ଦାନ ଶିବିର ଏବଂ ନୂତନ କ୍ଲବ୍ ଘର ପାଇଁ ଦିଆଗଲା ଶୁଭ ।ଆଜି ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ରେ ୫୨ୟୁନିଟ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ ହେଇଥିଲା । ଏହି ରକ୍ତ ଦାନ ଶିବିର ର ଆଯୋଜକ ୟୁଥ୍ ୟୁନାଇଟେଡ ଯୁବକ ସଂଘ ଥିବା ବେଳେ ଏହି ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଦଶପଲ୍ଲା ବିଧାୟକ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା ।ସେ ପ୍ରଥମେ କ୍ଲବ୍ ର ନୂତନ ଗୃହ ର ଶୁଭ ଦେଇଥିବାବେଳେ,ପରେ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ପୂର୍ବତନ ବ୍ଲକ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଉପେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ସାହୁ , ସାଂସଦ ପ୍ରତିନିଧି ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ସାହୁ ଦଶପଲ୍ଲା , ବ୍ଲକ୍ ଉପାଧକ୍ଷ ବସନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ, ଟାକରା ପଂଚାୟତ ସରପଞ୍ଚ ସଂଯୁକ୍ତା ନାଏକ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି ରକ୍ତ ଦାନ ଶିବିର ଟି ଟାକରା ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଇଥିଲା। ପ୍ରାୟ ୭ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଏହି ଶିବିର ଚାଲିଥିଲା।ରକ୍ତ ଅଭାବ ଜନିତ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ୟୁଥ୍ ୟୁନାଇଟେଡ ଯୁବକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: