NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ତିଳିଦାରେ ଅଭାବନୀୟ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଲl ଶଶୁର

Spread the love
ADVERTISEMENT

ତିଳିଦାରେ ଅଭାବନୀୟ କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଲl ଶଶୁର

ସାଲେପୁର : 05/08/2021(ରିପୋର୍ଟ : ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସିଂହ ): ସାଲେପୁର ଓଡ଼lସିଂ ଗ୍ରାମ ପଂଚାୟତର ତିଳିଦା ଗ୍ରାମରେ ରାଜେଦା ବିବି ନାମକ ଜୈନିକ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଅମାନୁଷିକ ଅତ୍ୟାଚାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶଶୁର, ଶାଶୁ ଓ ନଣଦ | ରାଜେଦାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଶେଖ ନିଆଜ ଅଲ୍ଲୀ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି ଭାବିନେଇଥିଲେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଛଳନା କରି ଚାକରାଣୀ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ l ରାଜିଦାଙ୍କ ଉପରେ ଶାଶୁ ଘର ପରିବାର କରୁଥିଲେ ଅକଥନୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର l ଏନେଇ ଅନେକ ଥର ଗ୍ରାମର ଭଦ୍ର ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାଧାନର ପନ୍ଥା ନିରୂପିତ ହୋଇଥିଲେବି ମାନି ନଥିଲେ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକ l

କିନ୍ତୁ ତିନି ଦିନ ତଳେ ସ୍ୱାମୀ ନିଆଜ ଅଲ୍ଲୀର ପ୍ରରୋଚନାରେ ରାଜେଦା ବିବିଙ୍କ ଶଶୁର ଶେଖ ଶେଖବତ ଅଲ୍ଲୀ ରାଜିଦାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଓ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ପୋଡିଦେଇ ମାରିଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରୁ ରାଜେଦା କଳେ, ବଳେ କୌଶଳେ ନିଜ ଜୀବନ ବଂଚେଇ ରାକ୍ଷସ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଶଶୁର ନିକଟରୁ ଖସି ଆସି ନିକଟସ୍ତ ଜବକୁଦ ଫାଣ୍ଡି ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ l କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ବଳାତ୍କାର ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କଲା ସତ, କିନ୍ତୁ ରାଜେଦାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହ ଏଯାଏଁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରିବା ପ୍ରଶାସନ ର ଅପାରଗତା ର ପ୍ରମାଣ ଦେଉଛି ଜବକୁଦ ପୋଲିସ l

ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ ନାରୀ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଜିବି ସଜାଗ ନାହାନ୍ତି ପ୍ରଶାସନ l ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକିରହିଲା ରାଜେଦା ବିବିଙ୍କୁ କେବେ ମିଳୁଛି ନ୍ୟାୟ l କେବେ ତାଙ୍କ ରାକ୍ଷସ ଶଶୁର ଓ ସହଯୋଗକାରୀ ମାନେ ଗିରଫ ହେବେ l

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: