ଭଦ୍ରକରେ ଆଜି କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ ; 4 ଗିରଫ । - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଭଦ୍ରକରେ ଆଜି କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ ; 4 ଗିରଫ ।

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଭଦ୍ରକରେ ଆଜି କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ ; 4 ଗିରଫ ।

ଭଦ୍ରକ :17/07/2021(ରିପୋର୍ଟ : ସମୀର ମହାନ୍ତି ): ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସକୁ ଆଜି ପୁଣି ମିଳିଛି ଏକ ବଡ ସଫଳତା। କୋଟିଏରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବଦ ସହ 4 ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଛି ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ।

ADVERTISEMENT

ଏକ ଅଟୋ ଯୋଗେ ଜଳେଶ୍ବରରୁ ଭଦ୍ରକ ଚାଲାଣ ହେଉଥିବା ବେଳେ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଚଡଉ କରି ଏହି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ କରିଥିଲା ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ । ଏହି ଜବତ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାରର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୧ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଭଦ୍ରକ ଏସପି ଚରଣ ସିଂହ ମିନା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ଜଳେଶ୍ବରରୁ ଏହି ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଅଟୋ ରେ ଭଦ୍ରକ ଆସୁଥିବା ବେଳେ 16 ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚରମ୍ପା ନିକଟସ୍ଥ ଧାମରା ରେଳ ଓଭର ବ୍ରିଜ ନିକଟରେ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ପୋଲିସ ଏହି ଅଟୋକୁ ଅଟକାଇ ଥିଲା । ସେଠାରେ ଯାଞ୍ଚ ସମୟରେ ଅଟୋରୁ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଅଟୋରେ ଥିବା 4ଜଣକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ମହିଳା ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବାବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରୁ 1ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଓ ଗୋଟିଏ ଅଟୋ ଗାଡି ଓ 3 ଟି ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଗିରଫଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଳେଶ୍ବର ଅଞ୍ଚଳର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ମାଫିଆ (ଚାଚି)ର ଭାଇ ଓ ମୋଷ୍ଟ ୱାନଟେଡ଼ ମାଫିଆ ଏସ.କେ ଅସଗର ର ଶ୍ୱଶୁର ଏସ.କେ ଅବଦୁଲ ହମିଦ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହୋଇଛି । ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଲେଶ୍ୱର ଜ଼ିଲ୍ଲା ଖଇରା ଥାନା ଉଦୟପୁର ଗାଁ ର ମନୋଜ ଦାସ , ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ବରାଳପୋଖରୀ ଗାଁ ର କୁନିଲତା ଷଡଙ୍ଗୀ ଓ ଅଜୟ କୁମାର ଷଡଙ୍ଗୀ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: