ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ଶରଣକୁଳ ଆଞ୍ଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଲଡୁଵାଵାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଦୀପ ଦାନ। - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ଶରଣକୁଳ ଆଞ୍ଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଲଡୁଵାଵାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଦୀପ ଦାନ।

Lighting in front of the Ladubaba temple on behalf of the Saranakula Journalists Association in the untimely death of young journalist Arindam Das.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ଶରଣକୁଳ ଆଞ୍ଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଲଡୁଵାଵାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଦୀପ ଦାନ।

ଶରଣକୁଳ : 25/09/2021(ରିପୋର୍ଟ : ଭଗବାନ ମହାପାତ୍ର): ଯୁବ ସାମ୍ବାଦିକ ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗରେ ଶରଣକୁଳ ଆଞ୍ଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ଲଡୁଵାଵାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ମୁଖରେ ଦୀପ ଦାନ।

ADVERTISEMENT

ପ୍ରକାଶ ଅଛିକି, ଓଡ଼ିଶା ଟେଲିଭିଜନ ଲିମିଟେଡ (ଓଟିଭି) ର ମୁଖ୍ୟ ରିପୋର୍ଟର ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କଟକସ୍ଥିତ ମୁଣ୍ଡୁଳି ବ୍ୟାରେଜରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିବାବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଦାଶଙ୍କ ସହ ଆସିଥିବା କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ସିହ୍ନା ଗୁରୁତର ଥିବା ଜଣାଯାଇଛି।

କଟକସ୍ଥିତ ମୁଣ୍ଡୁଳି ବ୍ୟାରେଜରେ ମହାନଦୀରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏକ ଅପରେସନକୁ କଭର କରୁଥିଲେ। ସେ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନ ପ୍ରଭାତ ସିହ୍ନାଙ୍କ ସହ ଏକ ODRAF ଦଳ ସହିତ ଏକ ଡଙ୍ଗାରେ ଚଢିଗଲେ | ପ୍ରବଳ ନଦୀ ପ୍ରବାହ ଦ୍ୱାରା ଡଙ୍ଗାଟି ବିପଜ୍ଜନକ ଭାବରେ ମୋଡ଼ି ହୋଇ ବୁଡ଼ିଗଲା | ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଦାଶ ଏବଂ ସିହ୍ନା ପ୍ରବଳ ସ୍ରୋତ ଦ୍ୱାରା ଦୂରକୁ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ।

ତୁରନ୍ତ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କୂଳକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା। ଉଭୟ ଓଟିଭି ପ୍ରତିନିଧୀଙ୍କୁ କଟକସ୍ଥିତ ଏସସିବି ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଦାସଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଗୁରୁତର ତଥା ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ସିହ୍ନା ଜୀବନ ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଏସସିବି ହସ୍ପିଟାଲର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଭାପତି ଭଗବାନ ମହାପାତ୍ର, ସଂପାଦକ ଜୟକୃଷ୍ଣ ସାହୁ,ପ୍ରଶାନ୍ତ ଦାଶ, ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ଜେନା, ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମହାପାତ୍ର,ମାନସ ସାହୁ,ରିପନ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ସାମ୍ବାଦିକ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: