ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ 55ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ 55ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି !

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ 55ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି !

ଜଗତସିଂହପୁର: 03/07/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ଦାରିଦ୍ର୍ୟର ଶିକାର ହୋଇ 55 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶନିବାର ଦିନ ଓଡ଼ିଶାର ଜଗତ୍ସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଜ ଜୀବନ ଶେଷ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଲୋକନାଥ ପାଲ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କଳ୍ପନା (50) ଏବଂ ଝିଅ ମଧୁସ୍ମିତା (20) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ADVERTISEMENT

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଲକନାଥ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଦାରିଦ୍ରରେ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ, ସେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପରେ ଥିଲେ | ଏପରିକି ସେମାନେ ଦିନକୁ ଦୁଇ ବକ୍ତ ଭୋଜନ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡ଼ିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପକ୍ଷାଘାତ ରୋଗୀ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏକ ଘରୋଇ ମହିଳା କଲେଜରେ +3 ତୃତୀୟ ବର୍ଷରେ ପଢୁଥିଲେ। କିଛି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, କଳ୍ପନା ଲୋକନାଥଙ୍କ ସହ ଦୈନନ୍ଦିନ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ କାରଣ ସେ ଔଷଧ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ ପାଇ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ଝିଅଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ଯଦିଓ ଉଭୟ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି, ତଥାପି ମଧୁସ୍ମିତା ଜିଲ୍ଲା ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। କଟକ ଠାରେ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଯିବା ବାଟରେ କଳ୍ପନାଙ୍କରମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା |

ପରେ, ଲୋକନାଥ ନିଜ ଘରର ଛାତରୁ ଦଉଡିରେ ଟାଙ୍ଗି ନିଜ ଜୀବନକୁ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଆହତମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ଏବଂ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିବା ପରେ ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଲୋକନାଥଙ୍କ ପୁଅ ପରିବାରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ଏକ ନିମ୍ନ ଜାତିର ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ରହିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶଙ୍କର ପାଲ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ପରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: