NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜଳେଶ୍ୱର ବିଡ଼ିଓ !

Jaleswar BDO in vigilance net!
Spread the love
ADVERTISEMENT

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜଳେଶ୍ୱର ବିଡ଼ିଓ !

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : 18/06/2022(ରିପୋର୍ଟ : ପ୍ରକାଶ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ): ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ସମ୍ପତ୍ତି ହାସଲ ଅଭିଯୋଗରେ ଓଡ଼ିଶା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲେଶ୍ୱର ବିଡିଏ ଅଶ୍ୱିନୀ କୁମାର ଦାସଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଘର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଏକକାଳୀନ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି।

ସ୍ପେଶାଲ୍ ଜଜ୍, ଭିଜିଲାନ୍ସ, କଟକ ଦ୍ୱାରା ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ସର୍ଚ୍ଚ ୱାରେଣ୍ଟ୍ର ଶକ୍ତି 5 ଟି ଡିଏସପି, 9 ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଏବଂ ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଓଡିଶା ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଏକକାଳୀନ ଘର ଖୋଜା ଚାଲିଛି।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକ ପୂର୍ବତନ ବିଡ଼ିଓଙ୍କ ପୈତୃକ ବାସଭବନରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବ୍ଲକର ପୂର୍ବତନ ବିଡ଼ିଓ ଅଶ୍ୱିନ କୁମାର ଦାସଙ୍କର କଟକରେ ଥିବା 6 ଗୋଟି ଏବଂ ବାଲେଶ୍ଵର ଓ ଜଳେଶ୍ୱରରେ ସରକାରୀ ବାସଭବନରେ କଟକ ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଆୟ ବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢ଼ାଉ ହୋଇଥିବା ସୁଚନା ମିଳିଥିବା ବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ଡେରାବିଶ ବ୍ଲକ କାଉପଡା ବାରବାଟିଆ ଗ୍ରାମରେ ନିଜ ପୈତୃକ ବାସଭବନରେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଅପରପଟେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ଅନିଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିବା ବେଳେ ପୈତୃକ ବାସଭବନରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ମିଳିନଥିବା ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: