IPL ପାଇଁ 10 ଟି ଦଳକୁ ବୃଦ୍ଧି : କଟକ ପାଇଁ ବିଡ୍ ଦାଖଲ କରିବେ ଶିଳ୍ପପତି ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

IPL ପାଇଁ 10 ଟି ଦଳକୁ ବୃଦ୍ଧି : କଟକ ପାଇଁ ବିଡ୍ ଦାଖଲ କରିବେ ଶିଳ୍ପପତି ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ |

Increase to 10 teams for IPL: Industrialist Naveen Jindal to file bids for Cuttack
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

IPL ପାଇଁ 10 ଟି ଦଳକୁ ବୃଦ୍ଧି : କଟକ ପାଇଁ ବିଡ୍ ଦାଖଲ କରିବେ ଶିଳ୍ପପତି ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ |

ଭୁବନେଶ୍ୱର : 25/10/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ସୋମବାର ଦିନ 11 ଟା ସମୟରେ ଦୁବାଇରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଫର ଇନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ବନ୍ଦ ବିଡ୍ ଦାଖଲ କରାଯିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଆଇପିଏଲ୍ ଲିଗ୍ ଆଠରୁ 10 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ADVERTISEMENT

ଆଇପିଏଲ୍ 2022 ର ଅଂଶ ହେବ ଏହି ଦଳ ଏହି 6 ଟି ସହର ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟି – ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ଲକ୍ଷ୍ନୌ , ଇନ୍ଦୋର, ଗୁଆହାଟି, ପୁନେ, ଧର୍ମଶାଳା ଏବଂ କଟକ ।

ଶିଳ୍ପପତି ନବୀନ ଜିନ୍ଦଲ ଓଡିଶାର କଟକଠାରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ | ଏଠାରେ JSPL ଅନେକ ଶିଳ୍ପ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିଛି ।

ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ସେ ସମର୍ଥନ ଦେବା ପାଇଁ ଓଡିଶା ସରକାରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ସଂପର୍କରେ ଜିନ୍ଦଲ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ପୂର୍ବତନ ଆଇପିଏଲ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ତଥା ଓଡିଶା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରଞ୍ଜୀବ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଥିଲେ।

ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସରକାର ଯଦି ଜିନ୍ଦଲ ଏକ ବିଜେତା ବିଡ୍ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି ତେବେ ଓଡିଶାରେ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ ସମର୍ଥନ କରିବେ।

ଦଳ ପ୍ରତି ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ₹ 2000 କୋଟି ଥିବାବେଳେ ବିସିସିଆଇ ଦୁଇଟି ନୂତନ ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ 7000 କୋଟିରୁ 10,000 କୋଟି ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଶା କରିବ ବୋଲି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

ଅନ୍ୟ ବିଡରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଦାନୀ ଗ୍ରୁପ୍, ଆରପି ସଞ୍ଜୀବ ଗୋଏଙ୍କା, କୋଟାକ୍, ଟୋରେଣ୍ଟ୍ ଫାର୍ମା, ଅରୋବିନ୍ଦ ଫାର୍ମା ଏବଂ ଲାନ୍ସର୍ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ (ମ୍ୟାନ୍ ୟୁନାଇଟେଡ୍ ର ଅବରାମ ଗୁଜାର ଅଛନ୍ତି। ଅହମ୍ମଦାବାଦରୁ ଆଦାନୀ ଗ୍ରୁପ୍ ଏବଂ ଟୋରେଣ୍ଟ୍ ଗ୍ରୁପ୍ ମିଳିତ ବିଡ୍ ସହିତ ଏକାଠି ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତେବେ ବଲିଉଡ ଦମ୍ପତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ରଣଵୀର ସିଂ ଏକ କନ୍ସୋର୍ଟିୟମରେ ଯୋଗଦେବା ବିଷୟରେ କୌଣସି ନିଶ୍ଚିତତା ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ର ସଂଖ୍ୟାଲଘୁ ଅଂଶୀଦାର କିମ୍ବା ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ହୋଇପାରନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: