ବେଆଇନ୍ ଗୋରୁ ମାଂସ ଚାଲାଣ, ଦେବସେନାର ଚଢ଼ାଉ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ବେଆଇନ୍ ଗୋରୁ ମାଂସ ଚାଲାଣ, ଦେବସେନାର ଚଢ଼ାଉ |

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ବେଆଇନ୍ ଗୋରୁ ମାଂସ ଚାଲାଣ, ଦେବସେନାର ଚଢ଼ାଉ |

ମାହାଙ୍ଗା : 25/08/2021(ରିପୋର୍ଟ :ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସିଂହ): ବେଆଇନ୍ ଗୋରୁ କଟା ସ୍ଥାନରେ ଦେବସେନାର ଚଢ଼ାଉ l ପୋଲିସ୍ ର ତଦନ୍ତ l ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ବ୍ଲକ ଜୟରାମପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ରସୁଲପୁର ଗ୍ରାମରେ l ମାହାଙ୍ଗା ଭଉଁରିଆ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଗୋ ମାଫିଆ ରସୁଲପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶହ ଶହ ଗାଈଗୋରୁ , ବାଛୁରୀ ,ଷଣ୍ଢ କୁ କାଟି ମାଂସ ଚାଲାଣ କରେ l ଏପରିକି ଏକ ଟାଟା ଏସି ଗାଡ଼ିରେ ମାଂସ ଲୋର୍ଡକରି ଫେରାର କରିଦେଇଛି ଗୋ ମାଫିଆ l ତେବେ ଏହି ଖବର ଜାଣିଲା ପରେ ଦେବସେନାର ଟିମ ରସୁଲପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ପହଂଚି ଛାନଭିନ୍ନ କରିଥିଲା l

ADVERTISEMENT

ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି l ଏପରିକି ଗୋରୁ କଟା ଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ କେଉଁଠି ବ୍ଲଡ ପଡ଼ିଛି ତ ଆଉ କେଉଁଠି ଖାଲ ଖୋଳାଯାଇ ଗୋରୁର ଅବଶିଷ୍ଟ ଅଂଶକୁ ପୋତି ଦିଆଯାଇଛି l ତେବେ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ନ ହେବା ପାଇଁ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ବ୍ଲିଚିଂ ପକାଯାଇଚି l ଏପଟେ କିଛି ମୁସିଲିମ୍ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଲୋକେ ଏହି ବେଆଇନ୍ ଗୋରୁ କଟାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଦୁର୍ଗନ୍ଧରେ ଅତିଷ୍ଠ ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି l ତେବେ ପୋତା ଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଯଦି ପୋଲିସ ଖୋଳିବ ତେବେ ସମସ୍ତ ସତ୍ୟକଥା ପ୍ରକାଶ ପାଇ ପାରିବ l

ଏପଟେ ଦେବସେନା ପକ୍ଷରୁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆ ଯାଇଛି l ତେବେ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ପୋଲିସ୍ ସଠିକ ଭାବେ ତଦନ୍ତ କରୁନାହିଁ ଯାହାକି ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ବାରମ୍ବାର ବେଆଇନ୍ ଗୋରୁ କଟା ଯାଇ ମାଂସ ଚାଲାଣ ହେଉଛି l ଏପରିକି ପୋଲିସ ଇଙ୍ଗିତରେ ବେଆଇନ୍ ଗୋର ଚାଲାଣ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଗୋ ମାଂସ ଚାଲାଣର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି ରସୁଲପୁର ଗ୍ରାମ l କେବଳ ରସୁଲ ପୁର ନୁହେଁ ବରଂ ମାହାଙ୍ଗା ଅଞ୍ଚଳର ଜୟପୁର ଓ ଭାଇଁରିଆରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ପରିସ୍ଥିତି l ତେବେ ପୋଲିସ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଡ଼ବଡ଼ିଆ ମାନଙ୍କୁ ଗୋ ମାଫିଆ ମାନେ ଭଲ ମୁନାଫା ଦେଇ ବେଆଇନ ଗୋ ଚାଲାଣ ଓ ଗୋ ମାଂସ ଚାଲାଣ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି l

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: