ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜଗତରେ ଆଜିର 5 ଟି ବଡ ଖବର ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜଗତରେ ଆଜିର 5 ଟି ବଡ ଖବର ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

Find out today the top 5 news stories in the world of technology
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜଗତରେ ଆଜିର 5 ଟି ବଡ ଖବର ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

ଦିନସାରା ଟେକ୍ ଜଗତର ଅବସ୍ଥା କ’ଣ ଥିଲା ଏଠାରେ ଜାଣ | ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜଗତରୁ 5 ଟି ବଡ ଖବର ଦେଉଛୁ |

ADVERTISEMENT

କାହାଣୀ ହାଇଲାଇଟ୍ |

ଜାଣନ୍ତୁ ଏଠାରେ ବୈଷୟିକ ଜଗତର ଅବସ୍ଥା କ’ଣ ଥିଲା ଆମେ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜଗତର 5 ଟି ବଡ଼ ଖବର ଦେଉଛୁ, ନୂତନ ଗ୍ୟାଜେଟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ |
ଦିନସାରା ଟେକ୍ ଜଗତର ଅବସ୍ଥା କ’ଣ ଥିଲା ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଜଗତରୁ 5 ଟି ବଡ ଖବର ଦେଉଛୁ |

Realme ର ଏହି 6 ଟି ନୂତନ ଉତ୍ପାଦ ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା, ସେଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

ବୁଧବାର ରିଅଲମ୍ ଏହାର ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ରିଅଲ୍ ଜିଟି ନେଓ ୨ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ନୂତନ ଫୋନ୍ ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଦେଶରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଏହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡ଼ିକରେ ରିଅଲ୍ 4K ସ୍ମାର୍ଟ ଗୁଗୁଲ୍ ଟିଭି ଷ୍ଟିକ୍, କ୍ଲୋଜର୍ ଗ୍ରୀନ୍ ରଙ୍ଗ ବିକଳ୍ପରେ ରିଅଲ୍ ବୁଡସ୍ ଏୟାର 2, ରିଅଲ୍ ବ୍ରିକ୍ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ସ୍ପିକର, ରିଅଲ୍ମ୍ କୁଲିଂ ବ୍ୟାକ୍ କ୍ଲିପ୍ ନେଓ, ରିଅଲ୍ ଟାଇପ୍-ସି ସୁପରଡାର୍ଟ ଗେମ୍ କେବୁଲ୍ ଏବଂ ରିଅଲ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ଟ୍ରିଗର୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |

BGMI ର PUBG ଲିମିଟେଡ୍ ଟାଇମ୍ ଗେମ୍ ମୋଡ୍ ଏହି ଦିନଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଦୀପାବଳି ଠାରୁ ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା |

ଗତ ସପ୍ତାହରେ କ୍ରାଫ୍ଟନ୍ BGMI ବିଷୟରେ ଅନେକ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ | ଏହା କହିଛି ଯେ PUBG ମୋବାଇଲରେ ପୂର୍ବରୁ ଉପଲବ୍ଧ ଅନେକ ମୋଡ୍ BGMI ରେ ସୀମିତ ସମୟ ଗେମ୍ ମୋଡ୍ ଭାବରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏହି ଗେମ୍ ମୋଡ୍ ଗୁଡିକ କେବଳ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ BGMI ରେ ରହିବ |

ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରୁ 50,000 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଆଇଫୋନ୍ 12, ନିର୍ମା ସାବୁନ୍ ବାକ୍ସରେ ଥିଲା, ଏହିପରି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫେରସ୍ତ ପାଇଲା |

ସମ୍ପ୍ରତି ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ବିକ୍ରି ଚାଲିଥିଲା ​​| ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଥିଲା | ଏହି ସେଲରେ, ଆଇଫୋନ୍ 12 ମଧ୍ୟ ବହୁତ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି ହେଉଥିଲା | ଅନେକ ଗ୍ରାହକ ବିକ୍ରିରେ ଆଇଫୋନ୍ 12 ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଗ୍ରାହକ ଆଇଫୋନ୍ 12 ବଦଳରେ ଦୁଇଟି ସାବୁନ୍ ପାଇଥିଲେ |

ଫେସବୁକ୍ ଆଜି ଭାରତରେ ଟ୍ୱିଟର ତଳକୁ ଖସିବା ପରେ ଗତକାଲି Gmail କାମ କରୁନଥିଲା

ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଗୁଗୁଲ୍ ପରେ ଆଜି ଟ୍ୱିଟରର ସେବା ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ବୁଧବାର ଦିନ ଦେଶର ଅନେକ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟର କାମ କରୁନାହିଁ। ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଲଗ୍ ଇନ୍ ଏବଂ ଫିଡ୍ ପ୍ରବେଶ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ଭୋଗୁଥିଲେ |

ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା 120Hz AMOLED ଡିସପ୍ଲେ ସହିତ ରିଅଲମ ଜିଟି ନିଓ 2, 7 ହଜାର ଶସ୍ତା ଅଫର ପାଇବ |

ଭାରତରେ ରିଅଲମ ଜିଟି ନିଓ 2 5G ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଗତ ମାସରେ ଏହା ଚାଇନାରେ ପ୍ରଚଳିତ ହୋଇଥିଲା। ରିଅଲିଟିର ଏହି ନୂତନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନକୁ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 870 ସଞ୍ଚାଳକ, 6.62-ଇଞ୍ଚ 120Hz AMOLED ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ 65W ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ ସପୋର୍ଟ ଭଳି ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି | ଦେଶରେ, ଏହି ନୂତନ ଫୋନ୍ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି M52, Mi 11X 5G ଏବଂ Poco F3 GT ଭଳି ଫୋନ୍ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: