ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଟାବଲେଟ୍, ଲାପଟପ୍, ଇୟରଫୋନ୍ ଉପରେ ଆମାଜନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର୍ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଟାବଲେଟ୍, ଲାପଟପ୍, ଇୟରଫୋନ୍ ଉପରେ ଆମାଜନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର୍ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

Find out Amazon's best offers here on smartphones, tablets, laptops, and earphones.
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଟାବଲେଟ୍, ଲାପଟପ୍, ଇୟରଫୋନ୍ ଉପରେ ଆମାଜନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର୍ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

ଆମାଜନ ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରିର ଏକ ନୂତନ ସୁଖ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଦିନ ସଂସ୍କରଣ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି | ଏହି ଆମାଜନ ବିକ୍ରୟ ପୁରା ମାସ ଚାଲିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ନୂତନ ସଂସ୍କରଣରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ତାଜା ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସିଟିବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ରୁପେ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ 10 ପ୍ରତିଶତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି |

ADVERTISEMENT

କାହାଣୀ ହାଇଲାଇଟ୍ |

ଆଇଫୋନ୍ 11 40,999 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି, ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ଏୟାର 2020 46,900 ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ |
ଆମାଜନ ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରିର ଏକ ନୂତନ ସୁଖ ଅପଗ୍ରେଡ୍ ଦିନ ସଂସ୍କରଣ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି | ଆମାଜନର ଏହି ବିକ୍ରୟ ପୁରା ମାସ ଚାଲିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ନୂତନ ସଂସ୍କରଣରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ତାଜା ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଆକ୍ସିସ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସିଟିବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ରୁପେ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ 10 ପ୍ରତିଶତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଉଛି | ବିକ୍ରୟର ଏହି ସଂସ୍କରଣ ଅକ୍ଟୋବର 17 ରେ ଶେଷ ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ କିଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଡିଲ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ ଆଇଫୋନ୍ 11 କୁ 40,999 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରାଯାଉଛି | ଏଥିସହ, ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ସହିତ ଗ୍ରାହକମାନେ ଫୋନରେ 12,350 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସେହିଭଳି ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି S20 FE 5G 39,990 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି | ଏହି ଫୋନ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 865 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ ଆସିଥାଏ |

ଆଇଫୋନ୍ XR ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା 32,999 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରିରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଏକସେଞ୍ଜ ଅଫର ଅଧୀନରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହା ଉପରେ 12,350 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ନୋଟ୍ 20କୁ 44,990 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି | ଏହି ସମୟରେ, iQoo Z3 5G 17,990 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି | ଏହି ଫୋନ୍ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ 768 ଜି ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ ଆସିଥାଏ |

ଆମାଜନ୍ର ବିକ୍ରିରେ ଫାୟାର ଟିଭି ଷ୍ଟିକ୍ ତୃତୀୟ ପିଢ଼ି ରିହାତି ପରେ 2,199 ଟଙ୍କାରେ ଏବଂ 4K ସଂସ୍କରଣ 2,999 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ | ସେହିଭଳି ବିକ୍ରିରେ ରିହାତି ପରେ ଆଇପ୍ୟାଡ୍ ଏୟାର 2020 46,900 ଟଙ୍କାରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଏଥି ସହିତ, ସୋନି WF-1000XM3 TWS ଇୟରଫୋନ୍ ବିକ୍ରୟ ସମୟରେ କୁପନ ମାଧ୍ୟମରେ 8,990 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ |

ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରିରେ ଆସୁସ୍ TUG ଗେମିଂ F15 ଲାପଟପ୍ 58,990 ଟଙ୍କା ରିହାତିରେ ଉପଲବ୍ଧ | ଏହା ଦଶମ ଜେନ ଇଣ୍ଟେଲ କୋର i5 ସଞ୍ଚାଳକ ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଏଥି ସହିତ, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଇୟର ବୁଡ୍ସ ପ୍ରୋ 9,990 ଟଙ୍କା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରିରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: