ରାମଙ୍କ ବିଚ୍ଛେଦ ଯୋଗୁଁ ରାମଲୀଲାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦଶରଥ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଦେହ ତ୍ୟାଗ ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ରାମଙ୍କ ବିଚ୍ଛେଦ ଯୋଗୁଁ ରାମଲୀଲାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦଶରଥ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଦେହ ତ୍ୟାଗ !

Devastated by Ram's departure, Dasaratha starring in Ramlila!
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ରାମଙ୍କ ବିଚ୍ଛେଦ ଯୋଗୁଁ ରାମଲୀଲାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦଶରଥ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଦେହ ତ୍ୟାଗ !

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ : 14/10/2021(ବ୍ୟୁରୋ): ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବିଜନୋର ଜିଲ୍ଲାର ହାସନପୁର ଗ୍ରାମରେ ରାମଲୀଳା ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହୋଇଥିଲା। ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ରାମଲୀଳାରେ ଦଶରଥ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ରାମ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯିବାର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା | ଏହି ଦୃଶ୍ୟରେ ରାଜା ଦଶରଥ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯିବା ପରେ ଭଗବାନ ରାମଙ୍କ ପୃଥକତାକୁ ନେଇ ବିବ୍ରତ ହୋଇଛନ୍ତି ଦଶରଥ । ରାମଙ୍କ ଅଲଗା ହେବାରେ ଦଶରଥ ନିଜ ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ | ଦଶରଥ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ପ୍ରକୃତରେ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ନିଜ ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ।

ADVERTISEMENT

ରାମଙ୍କ ଅଲଗା ହେବାରେ ଦଶରଥଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପରଦା ଖସିଗଲା କିନ୍ତୁ ଦଶରଥ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଉଠି ନଥିଲେ। ସହ-କଳାକାରମାନେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଉଠିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପରଦା ଖସିଗଲା | ସହାୟକ କାଷ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଏହା ହୃଦୟଙ୍ଗମ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ପ୍ରକୃତରେ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯିବା ପରେ ରାମଙ୍କ ପୃଥକ ହେବା ଯୋଗୁଁ ଦେହତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି |

କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ଘଟଣା ବିଜନୋର ଜିଲ୍ଲାର ହାସନପୁର ଅଟେ ଯେଉଁଠାରେ ଅକ୍ଟୋବର 2 ରୁ ରାମଲୀଳା ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହୋଇଥିଲା। ଅକ୍ଟୋବର 14 ରେ, ରାମଙ୍କ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମଞ୍ଚସ୍ଥ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଦଶରଥ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ପ୍ରକୃତରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାବେଳେ ପ୍ରଭୁ ରାମଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ଯୋଗୁଁ ମଞ୍ଚରେ ନିଜ ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳ ଶେଷରେ ପରଦା ଖସିଗଲା | ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଉଠି ମଞ୍ଚ ଛାଡିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ତାହା ହୋଇ ନଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସାଥୀ କଳାକାର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କୁ ନେବାକୁ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ପ୍ରକୃତରେ ନିଜ ଜୀବନ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ରାମଲୀଳାରେ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ରାମଲିଲାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା। ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଗତ 20 ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ରାମଲୀଳାରେ ରାଜା ଦଶରଥଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଅଭିନୟ ଏତେ ଜୀବନ୍ତ ଥିଲା ଯେ ଲୋକମାନେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପଡିଥିଲେ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: