ସୋନି ର 55 -ଇଞ୍ଚର ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି କିଣନ୍ତୁ ଆମାଜନ ରୁ : ପାଇବେ ଏହି ରିହାତି | - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ସୋନି ର 55 -ଇଞ୍ଚର ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି କିଣନ୍ତୁ ଆମାଜନ ରୁ : ପାଇବେ ଏହି ରିହାତି |

Buy Sony's 55-inch Smart TV from Amazon: Get this discount
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ସୋନି ର 55 -ଇଞ୍ଚର ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି କିଣନ୍ତୁ ଆମାଜନ ରୁ : ପାଇବେ ଏହି ରିହାତି |

ଆମାଜନ୍ ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରିରେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଡିଲ୍ ଏବଂ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି | ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଟିଭି ମଡେଲଗୁଡିକରେ 65 ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି | ଏହା ସହିତ ଏଠାରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି |

ADVERTISEMENT

ସୋନି ବ୍ରାଭିଆ 55-ଇଞ୍ଚ 4K ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି |

କାହାଣୀ ହାଇଲାଇଟ୍ |

ଏହି ଟିଭିରେ ଡଲବି ଆଟମୋସ୍ ସମର୍ଥନ ସହିତ 20W ଷ୍ଟେରିଓ ସ୍ପିକର ଅଛି |

ଏଠାରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ 36,910 ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି |

ଆମାଜନ୍ ଗ୍ରେଟ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍ ବିକ୍ରିରେ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ଉପରେ ଡିଲ୍ ଏବଂ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି | ଏହି ବିକ୍ରିରେ ଟିଭି ମଡେଲଗୁଡିକରେ 65 ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି | ଏହା ସହିତ ଏଠାରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଅତିରିକ୍ତ ବ୍ୟାଙ୍କ ରିହାତି ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋନି ବ୍ରାଭିଆ 55-ଇଞ୍ଚ 4K ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭିରେ ଏକ ଭଲ ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ସୋନି ବ୍ରାଭିଆ 55-ଇଞ୍ଚ 4K ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ସାଧାରଣତ 1,09,900 ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି ହୁଏ | କିନ୍ତୁ, ଚାଲୁଥିବା ବିକ୍ରିରେ ଏହାକୁ 72,990 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଅର୍ଥାତ୍ ଏଠାରେ ଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ 36,910 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ବଡ଼ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି |

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଆକ୍ସିସ୍ ଏବଂ ସିଟିବ୍ୟାଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ କ୍ରେଡିଟ୍ ଏବଂ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ କାରବାର ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ | ଗ୍ରାହକମାନେ କ୍ରେଡିଟ୍ ଏବଂ ଡେବିଟ୍ ନଥିବା EMI କାରବାର ଉପରେ 1000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ EMI କାରବାର ଉପରେ 1,250 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ | ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫରଗୁଡିକ 17 ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ ଅଟେ |

ସୋନି ବ୍ରାଭିଆ 55 ଇଞ୍ଚ 4K ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ସର୍ବନିମ୍ନ ବେଜେଲ ସହିତ ଏକ ପତଳା ଟିଭି | ଏହା 3,840 x 2,160 ପିକ୍ସେଲ ସହିତ 55 ଇଞ୍ଚର ଏଲଇଡି ପ୍ୟାନେଲ ପାଇଥାଏ | ଏହି ଡିସପ୍ଲେ ହେଉଛି HDR 10 ଏବଂ ଡଲବି ଭିଜନ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ |

ଏହି ଟିଭିରେ ଡଲବି ଆଟମୋସ୍ ସମର୍ଥନ ସହିତ 20W ଷ୍ଟେରିଓ ସ୍ପିକର ଅଛି | ସଂଯୋଗୀକରଣ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହାର ଚାରୋଟି HDMI ପୋର୍ଟ, ଦୁଇଟି USB ପୋର୍ଟ, ଗୋଟିଏ ଇଥରନେଟ୍ ପୋର୍ଟ, ୱାଇଫାଇ ଏବଂ ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ 4.2 ପାଇଁ ସମର୍ଥନ ରହିଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଟିଭି ଗୁଗୁଲ୍ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ, ଆଲେକ୍ସା, ଆପଲ୍ ଏୟାରପ୍ଲେ ଏବଂ ବିଲ୍ଟ-ଇନ୍ କ୍ରୋମକାଷ୍ଟକୁ ସମର୍ଥନ କରେ |

ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଟାବଲେଟ୍, ଲାପଟପ୍, ଇୟରଫୋନ୍ ଉପରେ ଆମାଜନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର୍ ଏଠାରେ ଜାଣନ୍ତୁ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: