ବ୍ରେକିଙ୍ଗ ନିୟୁଜ :ବାର୍ହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଛାଯାଇଥିବା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଜବତ୍ - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ବ୍ରେକିଙ୍ଗ ନିୟୁଜ :ବାର୍ହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଛାଯାଇଥିବା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଜବତ୍

Breaking News: Huge amount of electricity set aside for hunting
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ବ୍ରେକିଙ୍ଗ ନିୟୁଜ :ବାର୍ହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଛାଯାଇଥିବା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଜବତ୍

ଦଶପଲ୍ଲା 🙁 ରିପୋର୍ଟ :ରତ୍ନାକର ହୋତା): ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ୍ କୁଲୁରୁକୁମ୍ପା ଗ୍ରାମପଂଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବେଲଢିପ ବୃତ୍ତଂଗ ନଦୀ ନିକଟରୁ, ବାର୍ହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଛା ଯାଇଥିବା ବିପୁଳ ପରିମାଣର, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଓ ଖୋଲା ଜି.ଆଇ ତାର ଜବତ୍ ହୋଇଛି । ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜି ରାତି 10 ସମୟରେ ଦଶପଲ୍ଲା ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗ, ବିଶ୍ବସ୍ଥ ସୁତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ,ବାଣୀଗୋଛା ବନବିଭାଗ ( ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ) ସହାୟତାରେ ଚଢ଼ଉ କରି ବାର୍ହା ଶିକାର ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ବିପୁଳ ପରିମାଣର ତାର ଜବତ୍ କରାଯାଇଛି । ଖବର ଲେଖାଯିବା ସୁଦ୍ଧା ମିଳିତ ଚଢ଼ାଉ ଜାରି ରହିଛି ।

ADVERTISEMENT

ପ୍ରକାଶ ଅଛିକି, ଦଶପଲ୍ଲା ବ୍ଲକ ଟାକରା ଘାଟି ନିକଟରେ ଏକ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିର ମୃତଦେହକୁ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ମାନେ ଠାବ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ଜଙ୍ଗଲରୁ ବାରହା ଶିକାର ପାଇଁ ଶିକାରୀମାନେ ଉଚ୍ଚଶକ୍ତି ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ 11କେ ଭି ବିଦ୍ୟୁତ ତାରରୁ ହୁକ ପକାଇ ପ୍ରାୟ 2 କିଲୋମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲମ୍ବ ଭାବରେ ବିଛାଇ ଥିଲେ । ଭୋର୍ ସମୟରେ ଦଶପଲ୍ଲା ଏନ୍ ଏ ସି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଉଡ଼ ସାହିର 30 ବର୍ଷୀୟ ନୀଳମଣି ବେହେରା ( କାଳିଆ ) ପି – ଉଦ୍ୟନାଥ ବେହେରା ଜାଳକାଠ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନକୁ ଗଲାବେଳେ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ଜଣକ ଜାଳକାଠ ବିକ୍ରି କରି ନିଜ ପରିବାର ଚଳାଉଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପଢନ୍ତୁ : ଟାକରା ଘାଟିରେ ଅଜଣା ମୃତଦେହ !

ବାରହା ଶିକାର ପାଇଁ ବିଛା ଯାଇଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ !

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: