BJP's oppressed bet in UP elections! Yogi ate food at Dalit's house

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ୟୁପି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପିର ଦଳିତ ବାଜି ! ଦଲିତଙ୍କ ଘରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଲେ ଯୋଗୀ

CM Yogi Adityanath had a meal with a Dalita's family in Gorakhpur on Friday
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ୟୁପି ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପିର ଦଳିତ ବାଜି ! ଦଲିତଙ୍କ ଘରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଲେ ଯୋଗୀ

ସିଏମ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଶୁକ୍ରବାର ଗୋରଖପୁରରେ ଏକ ଦଲିତ ପରିବାର ସହିତ ଭୋଜନ କରିଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜୁମିୟା ଫାଟକରେ ଅବସ୍ଥିତ ଗୋରଖପୁର ସାରରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ଦଳର ଦଲିତ କର୍ମୀ ଅମତାଲ ଭାରତୀଙ୍କ ଘରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ।

ADVERTISEMENT

ସିଏମ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଶୁକ୍ରବାର ଗୋରଖପୁରର ଏକ ଦଲିତ ପରିବାରର ଘରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ। କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଅପରାହ୍ନରେ ଜୁମିୟା ଫାଟକରେ ଗୋରଖପୁର ସାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏଠାରେ ସେ ପାର୍ଟି କର୍ମୀ ଦଲିତ ଅମୃତଲାଲ ଭାରତୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସିଏମ୍ ଯୋଗୀ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ତଥା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟି କର୍ମୀଙ୍କୁ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତିର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୟୁପି ପରିବାରଗୁଡିକ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଯୋଜନାର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି। ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର, ବିଦ୍ୟୁତ୍, ଆୟୁଷ୍ମାନ ଭାରତ ଯୋଜନା, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଜନ ଆରୋଗ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ମିଳିଛି। କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ମାଗଣା ପରୀକ୍ଷା, ଚିକିତ୍ସା ଏବଂ ରାସନ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି | ଟିକା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି | ଏହା ହେଉଛି ଡବଲ୍ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସରକାରଙ୍କ ଡବଲ୍ ଡୋଜ୍ | ଆମେ ମାସକୁ ଦୁଇଥର ରାସନ ମାଗଣା ଦେଉଛୁ | ଏହା ଏକ ସମାନ୍ତରାଳ ସମାଜ, ଏକ ଦୁର୍ନୀତିମୁକ୍ତ ସମାଜ ଏବଂ ଉତ୍ତମ ଶାସନର ଏକ ଅଂଶ | ଏହି ମିଶନ ସହିତ ବିଜେପି ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛି। ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ | ଖିଚିଡି ଅବସରରେ ମୋତେ ଭୋଜନ ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିବାରୁ ଦଲିତ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ସମୁଦାୟ 403 ବିଧାନସଭା ଆସନ ଅଛି | ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ 7 ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୟୁପିରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଫେବୃଆରୀ 10 ରେ ଭୋଟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଫେବୃଆରୀ 14 ରେ, ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଫେବୃଆରୀ 20 ରେ, ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଫେବୃଆରୀ 23 ରେ, ଫେବୃଆରୀ 27 ରେ ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ, ମାର୍ଚ୍ଚ 3 ରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଏବଂ ମାର୍ଚ୍ଚ 7 ରେ ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଭୋଟ୍ ଗଣନା ମାର୍ଚ୍ଚ 10 ରେ ହେବ ଏବଂ ଫଳାଫଳ ବାହାରକୁ ଆସିବ |

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭାର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ 14 ମଇ 2022 ରେ ଶେଷ ହେଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମେ 14 ପୂର୍ବରୁ, ବିଧାନସଭା ଗଠନ ଏବଂ ନୂତନ ସରକାର ଗଠନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଶେଷ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: