2022 ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ନିଶାଦ ପାର୍ଟି ଏବଂ ଅପନା ଦଳ ସହିତ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଘୋଷଣା କରିଛି - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

2022 ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ନିଶାଦ ପାର୍ଟି ଏବଂ ଅପନା ଦଳ ସହିତ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଘୋଷଣା କରିଛି

BJP Announces Alliance With NISHAD Party & Apna Dal For 2022 UP Polls
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

2022 ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ନିଶାଦ ପାର୍ଟି ଏବଂ ଅପନା ଦଳ ସହିତ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଘୋଷଣା କରିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: 24/09/2021(ବ୍ୟୁରୋ ): ଆସନ୍ତା 2022 ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ NISHAD ଦଳ ଏବଂ ଅପନା ଦଳ ସହ ଏକ ମେଣ୍ଟ ଘୋଷଣା କରିଛି । କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି।

ADVERTISEMENT

ଏହି ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନ ଏବଂ ୟୁପି ବିଜେପି ମୁଖ୍ୟ ଦେବ ସିଂଙ୍କ ସହ ନିଶାଦ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ସଞ୍ଜୟ ନିଶାଦ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। “ଆମର ଏକ ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରୁଛୁ ଯେ ନିଶାଦ ପାର୍ଟି ସହ ମିଳିତ ଭାବେ ବିଜେପି 2022 ୟୁପି ପୋଲରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବ। ଆମେ ଅନ୍ୟ ଦଳମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅପନା ଦଲ ମଧ୍ୟ ଆମ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏବଂ ୟୁପି ମୁଖ୍ୟ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ 2022 ନିର୍ବାଚନ ଲଢାଯିବ। ୟୁପିରେ ତିନି ଦିନ ବିତାଇବା ପରେ ମୁଁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କହିପାରିବି ଯେ ପିଏମ ମୋଦୀ ଏବଂ ସିଏମ ଯୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ବୋଲି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି।

ନିଶାଦ ପାର୍ଟି :


NISHAD ପାର୍ଟି 2018 ଗୋରଖପୁର ବାଇପୋଲରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେମାନେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିର ସମର୍ଥନରେ ଜିତିଥିଲେ | ତେବେ, 2019 ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏହା ପାର୍ଶ୍ୱ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ବିଜେପି ସହ ଏକ ମେଣ୍ଟ ଗଠନ କରିଥିଲା। ନିଶାଦ ଦଳର ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ସଞ୍ଜୟ ନିଶାଦଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରବୀଣ କୁମାର ବିଜେପି ଟିକେଟରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରି 2019 ନିର୍ବାଚନରେ ​​ସାନ୍ତ କବୀର ନାଗରରୁ ଜିତିଥିଲେ।

2022 ମତଦାନ ପାଇଁ ଯୋଗୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ କି ନାହିଁ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଆମର ନେତା ତଥା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି। କୃଷକଙ୍କ ଠିକଣାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାବେଳେ ପ୍ରଧାନ କହିଛନ୍ତି, “ପଶ୍ଚିମ ୟୁପିରେ କୃଷକଙ୍କ ଅସୁବିଧା ଏକ ସବଜେକ୍ଟିଭ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାଧୀନତା ପରେ ଯଦି କେହି କୃଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ହେଉଛି ବିଜେପି ସରକାର। ”
କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସନ ବଣ୍ଟନ ଘୋଷଣା ଠିକ୍ ସମୟରେ କରାଯିବ ଏବଂ ଏହା ସମ୍ମାନଜନକ ହେବ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: