ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ବିଚିତ୍ର ଉପାୟ :ଚାପୁଡ଼ା ଖାଇବାକୁ ଦରମା ଦେଇ ରଖିଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ବିଚିତ୍ର ଉପାୟ :ଚାପୁଡ଼ା ଖାଇବାକୁ ଦରମା ଦେଇ ରଖିଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ !

Bizarre way for entrepreneurs to stay in the spotlight: Beautiful young women are paid to eat slaps!
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିବାକୁ ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ବିଚିତ୍ର ଉପାୟ :ଚାପୁଡ଼ା ଖାଇବାକୁ ଦରମା ଦେଇ ରଖିଛନ୍ତି ସୁନ୍ଦରୀ ଯୁବତୀ !

ମୋବାଇଲ ଖୋଲି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଅନକଲେ ଗାଲରେ ବସୁଛି ଶକ୍ତ ଚାପୁଡା ! ସେସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆର ନିଶା ଛଡାଇବା ପାଇଁ ହେଉ କିମ୍ବା ନିଜକୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରଖିବାପାଇଁ ହେଉ, ଏହିପରି ଏକ ଉପାୟ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ- ଆମେରିକୀୟ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ମନୀଷ ସେଠୀ । ଉଦ୍ୟୋଗୀ ମନୀଷ ସେଠୀଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି |

ADVERTISEMENT

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଖୋଲିଲେ ଖାଇବାକୁ ମିଳୁଛି ଚାପୁଡା । ସେସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆର ନିଶା ଛଡାଇବା ପାଇଁ ଏହିପରି ଅଭିନୟ ଉପାୟ ବାହାର କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ- ଆମେରିକୀୟ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ମନୀଷ ସେଠୀ । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ନିଶାରେ ଥିବା ଯୁବପିଢ଼ୀ ପାଇଁ ସେ ଏଭଳି ନିଆରା ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁଗରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ନିଶା ଏମିତି ମାତିଛି ଯେ ଲୋକେ ଦିନ ରାତି ସବୁ ଭୁଲି ସଭିଏଁ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ନିଶା ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ମନୀଷ ଏଭଳି ଅଜବ ଉପାୟ ଆପଣାଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଫେସ୍‌ବୁକ୍ ଖୋଲିଲେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସେ ନିଯୁକ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି । କେବଳ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବା ହିଁ ଯୁବତୀଙ୍କ କାମ । ହେଲେ କେତେବେଳେ ସେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ମନୀଷ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଖୋଲନ୍ତି ବା ସେସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀ କାରା ତାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥାନ୍ତି । ଏହି କାମ ପାଇଁ କାରା ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାକୁ ନିଅନ୍ତି 8 ଡଲାର । ଏହି ମହିଳାଜଣକ ଗତ 2012 ରୁ ଚାକିରୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏନେଇ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ମନୀଷଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓରେ ସ୍ପେସ୍ ଏକ୍ସ ସିଇଓ ଏଲନ ମସ୍କ ଦୁଇଟି ଫାୟାର ଇମୋଜି ଦେଇ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ଯାହା ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । 2012 ରେ ମନୀଷ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ସେ ଯେବେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା ସହ ଦରକାର ପଡ଼ିଲେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଏହା ପରେ ସେ କାରାଙ୍କୁ ଏହି କାମ ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ।ଉକ୍ତ ଉପାୟ ପ୍ରୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ମନୀଷଙ୍କ କାମ କରିବାର କ୍ଷମତା 35ରୁ 40 ପ୍ରତିଶତରୁ 98 ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଏଭଳି ନିଆରା ଉପାୟ ସୃଷ୍ଟି କରି ମନୀଷ ସମାଜରେ ଏକ ବିଶିଷ୍ଟ ଉଦାହରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

free traffic

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: