ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ସିଲ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଜୁଡ଼ିସିଆଲ କେମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ସିଲ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଜୁଡ଼ିସିଆଲ କେମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ !

Bhubaneswar Municipal Corporation (BMC) has sealed the office of the Judicial Complex in the Capital city for three days
Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ସିଲ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଜୁଡ଼ିସିଆଲ କେମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ !

ଭୁବନେଶ୍ୱର :24/09/2021(ବ୍ୟୁରୋ): କୋଭିଡ -19 ସକରାତ୍ମକ ମାମଲାର ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନ (ବିଏମସି) ଆଜିଠାରୁ ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ରାଜଧାନୀସ୍ଥିତ ଜୁଡିସିଆଲ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ସିଲ୍ କରିଛି। ନିକଟରେ 15 ଜଣ ନ୍ୟାୟିକ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଅନେକ ଓକିଲ କୋଭିଡ -19 ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ADVERTISEMENT

ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ନାଗରିକ ସଂସ୍ଥାର କମିଶନରଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ପରେ ବିଏମସି କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସକୁ ସିଲ୍ କରିଛି।
“ବୃହତ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ଏବଂ ଜୁଡିସିଆଲ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅର୍ଥାତ୍ ଜିଲ୍ଲା କୋର୍ଟ ଖୋର୍ଧା, ଯାହା ଏଣ୍ଡୋମେଣ୍ଟ କମିଶନରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ବାର୍ ଆସୋସିଏସନର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରି ତିନି ଦିନ ପାଇଁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର 24 ରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 26, 2021 ”ବୋଲି ବିଏମସି ଏକ ପ୍ରେସ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି।

ସମୟ ଅବଧିରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ କଠୋର ଭାବେ ପାଳନ କରାଯିବ:

  • ଜୁଡିସିଆଲ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ପରିସରକୁ ଓଡିଶା ସରକାର ଏବଂ ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜାରି କରାଯାଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ କଡାକଡି ଭାବରେ ଉପରୋକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମୁଖିଆମାନେ ତୁରନ୍ତ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ।
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନର ପ୍ରାଧିକୃତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସିଲ୍ କରିବା ସମୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜୁଡିସିଆଲ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ପରିସରକୁ କିମ୍ବା ବାହାରେ କାହାକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବ ନାହିଁ।
  • ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସକରାତ୍ମକ ମାମଲାଗୁଡିକ ନିଜ ନିଜ ବାସସ୍ଥାନରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଅଧିକନ୍ତୁ, ଯଦି କୌଣସି ସକରାତ୍ମକ ମାମଲା ଚିକିତ୍ସା ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ, କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମୁଖ୍ୟ (ମାନେ) ତୁରନ୍ତ ବିଏମସି ସହିତ ସହଯୋଗ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |
  • ଅଫିସ୍ ଗୁଡିକର ମୁଖ୍ୟ (ଗୁଡିକ) କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କଠାରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଲକ୍ଷଣଗୁଡିକ ହେଲେ ବିଏମ୍ସିକୁ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯଦି ସକାରାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ତୁରନ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ଏବଂ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପାଇଁ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇସାରିଛି |
  • କୌଣସି ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ମୁଖ୍ୟ (ମାନେ) ତୁରନ୍ତ ସହାୟତା ପାଇଁ BMC କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ରୁମ୍ (ମୋବ୍: 7847873040) କିମ୍ବା 1929 ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ |
  • 27 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021 ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଜୁଡିସିଆଲ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସର ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ RT-PCR ପରୀକ୍ଷା ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ସମସ୍ତ ଅଧିକାରୀ, କର୍ମଚାରୀ, ଗୃହରକ୍ଷୀ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: