NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ !

Attack on Zilla Parishad candidate!
Spread the love
ADVERTISEMENT

ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ !

ପୁରୀ:14/02/2022(ବ୍ୟୁରୋ): ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ବିରୋଧୀ ଦଳର ସମର୍ଥକଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେବା ପରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ (ବିଜେଡି) ର ଏକ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପୀଡିତା ଧରଣୀଧର ସାହୁ ଜିଲା ପରିଷଦ ଜୋନ୍ 24 ରୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ସେ ଜିଲ୍ଲାର ପିପିଲି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ପୋଟାଲ୍ ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇଥିଲାବେଳେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧୀ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ସେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ବିଜେଡ଼ିର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ ତେଇଶପୁର ନିକଟ ପୁରୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ରାଜପଥରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ହିଁ ରାସ୍ତା ସଫା କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଆକ୍ରମଣକୁ ଆଠଗଡ଼ ବଧାୟକ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ଵାଇଁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି |
“ପିପିଲି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ଏହି ଭୟଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମୁଁ ଦୃଢ଼ନିନ୍ଦା କରୁଛି, ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ୟୁନିଟ୍ -6 ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ଓଡିଶା ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀ ଧରଣୀଧର ସାହୁଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିବା ସହ ଗୁରୁତର ଆହତ କରାଯାଇଛି। ଅପରାଧୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତୁରନ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଆଇଜି (ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେଞ୍ଜ), ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସକ ଶ୍ରୀ ସମର୍ଥ ବର୍ମା, ଏସପି ପୁରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଅପରାଧୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ SEC, ଓଡିଶା ଦାବି କରୁଛି | ମୁଁ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ରୁଦ୍ର ପ୍ରତାପ ମହାରଥୀ ଏବଂ ଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଶ୍ରୀ ଧରଣୀଧର ସାହୁଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି। ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରୁଛି |”

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
%d bloggers like this: