ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ବ୍ରେକଅପ୍, ବିବାହର 15 ବର୍ଷ ପରେ କରିବେ ଛାଡପତ୍ର ! - NK NEWS ODISHA

NK NEWS ODISHA

News Agency Odisha, Odisha latest news, Trending news Odisha, Breaking News Odisha,Odia latest News,latest odisha news,odia news headlines,odisha news,news odisha,breaking news odisha,latest odia news,news headlines,odisha current news,odisha orissa,odisha tv latest,bhubaneswar news,odisha latest news,odisha latest,odisha covid updates,odisha lockdown,lockdown news,odisha poltics,odishatv,ama odisha,kanak news bulletin,naveen patnaik,odisha,jobs,

ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ବ୍ରେକଅପ୍, ବିବାହର 15 ବର୍ଷ ପରେ କରିବେ ଛାଡପତ୍ର !

Spread the love
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT

ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ବ୍ରେକଅପ୍, ବିବାହର 15 ବର୍ଷ ପରେ କରିବେ ଛାଡପତ୍ର !

ବିବାହର 15 ବର୍ଷ ପରେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଅମିର ଏବଂ କିରଣ ମିଳିତ ବିବୃତ୍ତିରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ରାସ୍ତା ଅଲଗା ହେଉଛି। ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅଲଗା ଜୀବନ ବିତାଇବେ। ଏହି ଖବର ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଚକିତ କରିଛି।

ADVERTISEMENT

ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓଙ୍କ ଭଙ୍ଗା ସମ୍ପର୍କ 15 ବର୍ଷ ବିବାହ ପରେ ଛାଡପତ୍ର ହେବ, ତଥାପି ପୁଅକୁ ଏକାଠି ବଢ଼ାଇବେ |

ବିବାହର 15 ବର୍ଷ ପରେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଅମିର ଏବଂ କିରଣ ମିଳିତ ବିବୃତ୍ତିରେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ରାସ୍ତା ଅଲଗା ହେଉଛି। ଉଭୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅଲଗା ଜୀବନ ବିତାଇବେ। ଏହି ଖବର ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଚକିତ କରିଛି।

ଅମୀର-କିରଣ ସେମାନଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ

ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ସେମାନଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି 15 ସୁନ୍ଦର ବର୍ଷରେ, ଆମେ ଜୀବନସାରା ଅନୁଭୂତି, ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖକୁ ଏକାଠି ବାଣ୍ଟିଛୁ। ଆମର ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ବିଶ୍ୱାସ, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନୁହେଁ, ସହ-ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାର ଭାବରେ | ଆମେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ପୃଥକ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କରିବୁ |

ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏକାଠି କାମ କରିବେ |

ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଏକ ବର୍ଦ୍ଧିତ ପରିବାର ଭାବରେ ଆମର ଜୀବନ ବାଣ୍ଟିବୁ | ଆମେ ଆମ ପୁଅ ଆଜାଦଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପିତାମାତା, ଯାହାଙ୍କୁ ଆମେ ଏକାଠି ବଢାଇବୁ | ଆମେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ପାନି ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିବା ଜାରି ରଖିବୁ ଯାହାକୁ ଆମେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରୁ |

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଅମୀର ଖାନ ଏବଂ କିରଣ ରାଓ ଫିଲ୍ମ ଲଗାନରେ ସେଟ୍ ହୋଇଥିଲେ। କିରଣ ଫିଲ୍ମ ଲଗାନରେ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ଉଭୟ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ 28 ଡିସେମ୍ବର 2005 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। 2011 ରେ, ଉଭୟ ସରୋଗେସି ସାହାଯ୍ୟରେ ପୁଅ ଆଜାଦଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ |

15 ବର୍ଷର ଏହି ବିବାହରେ କିରଣ ଏବଂ ଆମୀର ଅନେକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକାଠି ଅନେକ ଜିନିଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି | କିରଣଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଆମୀର ଖାନ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତେବେ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ କିରଣଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ସେ ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ବିବାହ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ରେନା ଦତ୍ତଙ୍କ ସହ ଆମୀର ଖାନଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି – ଆୟରା ଖାନ ଏବଂ ଜୁନାଦ ଖାନ।

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
29cc3d8cd884c5afa1c0c9b79b62a918.w3000.h600._CR0,0,3000,600_SX1920_
%d bloggers like this: